Lenkija be vargo įveikė D. Thompsono atstovaujamą Dramblio Kaulo Kranto rinktinę © FIBA.com nuotr.

Trečiąją pergalę iškovojusi Pasaulio taurėje laimėjusi Lenkijos rinktinė tapo A grupės vienvalde lydere. Nė vieno pralaimėjimo nepatyrę kaimynai 80:63 (20:24, 16:8, 19:17, 25:14) nugalėjo Dramblio Kaulo Kranto rinktinę.

Pirmajame ketvirtyje vyko atkakli kova taškas į tašką, o sėkmingiau antroje pusėje sužaidę afrikiečiai po Charleso Abouo tritaškio turėjo keturių taškų pranašumą – 24:20.

Antrasis rungtynių kėlinys jau priklausė lenkams, kurie likus 2 minutėms iki jo pabaigos A.J. Sloughterio tolimo metimo dėka įgijo aštuonių taškų atsargą – 36:28.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę Lenkijos rinktinės krepšininkai atrodė dar solidžiau ir varžovų nebeprisileidę pradėjo tolti. Beveik įpusėjus lemiamam ketvirčiui Damiano Kuligo dvitaškis A grupės lyderiams suteikė dviženklį pranašumą, kuris iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei po taiklaus Lukaso Koszareko tolimo metimo tapo beveik triuškinamu – 78:59.

Lenkijos rinktinę į pergalę vedė Adamas Waczynskis, kuris per beveik 26 aikštelėje praleistas minučes varžovams atseikėjo 16 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė per 32 minutes pelnęs 23 taškus, pridėjęs 6 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus Charlesas Abouo. Ne ką prasčiau atrodė ir buvęs Kauno „Žalgirio“ puolėjas Deonas Thopsonas. Natūralizuotas amerikietis surinko 18 taškų, atkovojo 6 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

LENKIJA: Adamas Waczynskis (6 rez. perd.) 16 tšk., Damianas Kuligas (7 atk. kam.) 14 tšk., Mateuzas Ponitka 12 tšk., Aleksanderis Balcerowskis (6 atk. kam.) 8 tšk.

DRAMBLIO KAULO KRANTAS: Charlesas Abouo (6 atk. kam.) 23 tšk., Deonas Thompsonas (6 atk. kam.) 18 tšk., Souleymanas Diabate'as (6 rez. perd.) 9 tšk.