KMT rungtynėse „Sintek-Dzūkija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Tauragę“ © „Sintek-Dzūkija“ nuotr.

Alytaus „Sintek–Dzūkijai“ taip ir nepavyko pabėgti nuo „Tauragės“ ekipos ir susikrauti komfortabilaus pranašumo.

Problemų ketvirtajame kėlinyje prisidarę alytiškiai Karaliaus Mindaugo taurės starte tik po atkaklios kovos 79:71 palaužė NKL atstovę „Tauragę“. Atsakomasis KMT pirmojo etapo mačas vyks spalio 22 dieną Alytuje.

Alytiškius į priekį šiame susitikime vedė 18 taškų surinkęs, tačiau tik 1 tritaškį iš 8 realizavęs Mindaugas Sušinskas. 12 taškų pridėjo Adrianas Bowie.

Tauragiškių gretose išsiskyrė 16 taškų pelnęs ir 7 atšokusius kamuolius sugriebęs Rytis Biliartas bei 13 taškų pridėjęs ekipos kapitonas Deividas Keburys.

Dzūkai jau pirmajame kėlinyje pademonstravo savo pajėgumą ir įpusėjus ketvirčiui jau turėjo devynių taškų persvarą – 18:9. Vis dėlto tauragiškiai atsakė į tai spurtu 10:0 ir neleido svečiams pabėgti rungtynių pradžioje.

Alytiškiai sėkmingai pradėjo ir antrąjį ketvirtį bei susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat ilgosios pertraukos – 52:42.

„Tauragės“ ekipa varžovų į priekį nepaleido ir įpusėjus lemiamam ketvirčiui svečių deficitas siekė tik tris taškus po dviejų Andriaus Aleksandrovo iš eilės tritaškių (64:67).

Rungtynių pabaigoje alytiškiams vis tiek pavyko nutolti iki 8 taškų ir atsidurti kiek patogesnėje situacijoje prieš atsakomąsias rungtynes.

„Tauragės“: Rytis Biliartas 16 (8/12 dvit., 7 atk. kam.), Deividas Keburys 13, Andrius Aleksandrovas (2/7 trit.) ir Ernetas Serkevičius (5 kld.) po 8.

„Sintek–Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas 18 (1/8 trit.), Adrianas Bowie 12, Martynas Pocevičius ir Egidijus Dimša (15 atk. kam., 28 n.b.) po 10.