Lemiamu metu klydęs „Žalgiris“ pralaimėjo Belgrade © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (6/7) ekipa patyrė skaudžią nesėkmę Eurolygos išvykos rungtynėse. Ilgą laiką pirmavę Kazio Maksvyčio auklėtiniai galiausiai rezultatu 73:77 (22:14, 15:22, 21:20, 15:21) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai.

Dvitaškį iš po krepšio įmetė Kevarriusas Hayesas, greitoje atakoje dvitaškiu pasižymėjo kamuolį perėmęs Edgaras Ulanovas, o Keenanas Evansas smeigė du tritaškius ir pakartojo netikslų komandos draugo metimą – 12:5. E.Ulanovas įmetė dvitaškį su varžovo pražanga, metimą iš po krepšio pataikė Arnas Butkevičius, Laurynas Birutis sumetė du baudų metimus, o tolimą metimą trečiuoju bandymu įmetė Karolis Lukošiūnas – 22:14.

K.Lukošiūnas pataikė nelengvą tritaškį iš kampo, abu baudų metimus realizavo ir metimą iš po krepšio įmetė E.Ulanovas, o K.Evansas ir K.Hayesas pridėjo po dvitaškį – 33:24. Kėlinio pabaigoje dar du baudų metimus sumetė ir galingai iš viršaus įdėjo K.Hayesas, tačiau komandas skyrė vos taškas – 37:36.

Rolandas Šmitas po pertraukos pasižymėjo keturiais taškais, penkis taškus iš eilės surinko Dovydas Giedraitis, o K.Hayesas įmetė dar du baudų metimus – 48:45. K.Evansas, R.Šmitas ir L.Birutis įmetė po du taškus, tolimą metimą pataikė Tomas Dimša, o Tyleris Cavanaugh įmetė baudos metimą – 58:56.

Du tritaškius įmetė K.Evansas, K.Hayesas pataisė netikslų komandos draugo metimą greitoje atakoje, o E.Ulanovas pataikė iš toli – 71:71. Varžovai įgijo keturių taškų pranašumą (71:75), K.Hayesas įmetė dvitaškį iš po krepšio, tačiau šansą užsikabinti dar turėję kauniečiai juo nepasinaudojo ir patyrė nesėkmę rezultatu 73:77.

„Žalgiris“: K.Evansas 18 (8 rez. perd., 3 per. kam.), K.Hayesas 14 (2 per. kam.), E.Ulanovas 14, K.Lukošiūnas 6, R.Šmitas 6 (5 atk. kam.), D.Giedraitis 5, L.Birutis 4, T.Dimša 3, A.Butkevičius 2, T.Cavanaugh 1, K.Kublickas 0.

„Crvena Zvezda“: L.Vildoza 27 (4 per. kam.), N.Nedovičius 21 (4 rez. perd.).