Lemiamu metu kapituliavęs „Neptūnas-Akvaservis“ patyrė nesėkmę Palangoje © stopkadras

Gynyboje strigę Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18-10) patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Palangos Kuršius“ (12-16) rezultatu 62:91 (23:21, 13:19, 22:26, 4:25).

Susitikimą geriau pradėjo „Palangos Kuršiai“ pelnydami 7 taškus be atsako, bet Klaipėdos komandoje savo žodį tarė Deividas Rasys, pelnęs 5 taškus iš eilės. Beveik viso ketvirčio metu atsilikinėjęs „Neptūnas-Akvaservis“ iniciatyvą perėmė jo pabaigoje po kelių kovingų ir rezultatyvių paskutinių minučių (23:21).

Antrąjį, kaip ir pirmąjį, kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie surengė spurtą 9:0 (30:23), o pirmuosius savo taškus „Neptūnas-Akvaservis“ pelnė sužaidus 4 minutes. Svečiai viso ketvirčio metu sunkiai rinko taškus prie varžovų krepšio, o tuo naudojosi „Palangos Kuršiai“ didindami pranašumą. Vis dėlto ketvirčio pabaigoje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniams pavyko aptirpdyti skirtumą iki 4 taškų (36:40).

Lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kurį spurtu 5:0 pradėjo Palangos komanda ir nors klaipėdiečiai surengė kelias sėkmingas atakas, tačiau tai buvo maža paguoda.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes, „Palangos Kuršiai“ įgijo rekordinę 23 taškų persvarą (62:85), o galutinius taškus susitikime padėjo Karolis Sapiega, per kelias minutes įmetęs du tritaškius.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 12 (11 atk. kam), Herkus Kumpys ir Matas Vaitkus po 10.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 26 (7 rez. perd), Taurantas Tamošiūnas 14, Karolis Sapiega 13 (11 atk. kam).

Tauragės krepšinio klubas (6-22) VIKINGLOTTO–NKL varžybose patyrė triuškinantį pralaimėjimą namuose, kur 63:90 (8:24, 22:15, 12:27, 21:24) nusileido Joniškio „Delikateso“ (14-14) krepšininkams.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje krito į duobę, kurios metu pelnė tik 8 taškus, taip leisdami „Delikateso“ ekipai susikrauti solidų 16 taškų pranašumą – 24:8.

Po ilgosios pertraukos svečiai sužaidė dar vieną solidų ketvirtį gynyboje, leisdami varžovams pelnyti 12 taškų, tuo tarpu patys sumetė 27 ir prieš lemiamą rungtynių kėlinį rungtynių likimas tapo aiškus – 66:42.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Mantvydas Žukauskas, kuris per 26 minutes pelnė 18 taškų (2/4 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud. met.) atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius ir fiksavo 25 naudingumo balų rodiklį.

Tauragės ekipai nepadėjo Deividas Keburys, Tadas Sebežiovas ir Andrius Aleksandrovas.

Tauragės krepšinio klubas: Arminas Bergaudas 16, Ernestas Serkevičius 12, Rytis Biliartas 11 (8 atk. kam.), Tautvydas Žioba 10 (7 atk. kam.).

„Delikatesas“: Mantvydas Žukauskas 18 (25 naud. bal., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Šarūnas Valunta 16 (5 rez. perd.), Andrius Globys 14, Airidas Giedraitis 13, Rokas Ulvydas 10 (8 atk. kam., 3 blk.).