Lavrinovičiai naujoje laidoje valgė 30 dienų pūdytus kiaušinius

Kol Lietuvos krepšinio pasaulyje visi laukia garsiausių dvynių Darjušo ir Kšištofo sprendimo dėl karjeros pabaigos, broliai tęsi pažadą siekti aukštumų pramogų pasaulyje. „LavTwins“ žiemos planuose – turas po Kiniją – pasirodymai vietinėse televizijose, soc. tinklų laidose ir renginiuose. Besiruošdami kultūriniams skirtumams Lavrinovičiai sukūrė spec. laidą, kurioje šmaikščiai susipažįsta su Kinijos maistu, kultūra ir žmonėmis. Pirmoji jos serija žiūrovus „YouTube“ platformoje pasiekė vakar.

Pirmoje turo pasiruošimui skirtoje laidoje broliai kartu su mokytoja Yaoju žiūri įdomiausius Kinijos vaizdo klipus, patys išbando meistriškumą valdant valgymo lazdeles ir ragaują tikrą šalies delikatesą, kuris Darjušą privertė žiaukčioti iš pasibjaurėjimo.

„Šimtmečio“ kiaušiniai – itin populiarus Kinijos šeimos švenčių patiekalas, tiesa, gaminamas itin neįprastai. „Kiaušinis, bet ne kiaušinis – kol nenulupi viskas gerai, bet pralaužus lukštą tokia smarvė, kad galima apsivemti“, – prisiminęs pirmąją pamoką apie Kinijos maisto kultūrą pasakoja Darjušas Lavrinovičius. „Mums pasakojo, kaip juos gamina – 30 dienų laiko tokiam tirpale, kuris juos padaro permatomus, bet su juodu atspalviu. Įsivaizduokit, jei šaltiena 30 dienų sojoj laikytumėt – kas iš to liktų? Kojinių smarvė ir skonis.“ Aukščiausi pasaulio broliai dvyniai vaizdo klipe varžosi ir pirmoje savo dvikovoje – kas greičiau kiniškomis valgymo lazdelėmis suvalgys 14 itin mažų saldainių. Visą epizodą galite pamatyti brolių „YouTube“ kanale. Kituose komiškuose „Road to China“ laidos epizoduose Lavrinovičiai bandys vairuoti Kinijoje populiariausias dvirates transporto priemones, mokysis „Tai Či“ paslapčių ir tobulins kinų kalbos įgūdžius.

Įdomu tai, jog visi laidos epizodai bus titruoti kiniškai ir angliškai, vaizdo klipų aprašymai taip pat parengti abejomis kalbomis. „LavTwins“ pasakoja, kad toks dėmesys Kinų rinkai – ne veltui.

„Darome daug įvairių vaizdo klipų – bandome sudalyvauti įvairiuose soc. tinklų „challenge“ kur tik leidžia seni kauliukai ir nereikia išvaizdos. Dauguma jų būna atėję iš Azijos, o daugiausiai – iš Kinijos, todėl vos kelių video dėka mūsų profilis Lietuvoje ne taip plačiai paplitusiame „Tik Tok“ soc. tinkle tapo didžiausia mūsų auditorija internete“, – pasakojo Darjušas Lavrinovičius. Broliui pritarė ir Kšištofas, atskleisdamas, kad populiariausi „LavTwins“ vaizdo klipai Kinų programėlėje yra peržiūrėti 2 milijonų ar net 3 milijonų vartotojų. „Mes tiesiog einame, nusifilmuojame ir vo – milijonai žmonių žiūri, filmuojasi, bando atkartoti – kažkoks kosmosas mums. Komanda aišku puikiai išmano tuos dalykus, gilinasi, rengia strategijas.

Taip pasitarę ir nusprendėm, kad koncentracija bus į Kiniją bent jau šiemet.“ Aukščiausiais pasaulio dvyniais save vadinantys broliai Lavrinovičiai savo gerbėjams Lietuvoje ir užsienyje nuo prekės ženklo „LavTwins“ pristatymo 2018-aisiais jau pristatė daugybę projektų. Dvynius filmavo „Emmy“ nominantas G. Waksmanas, Darjušo ir Kšištofo kopijos šiuo metu gaminamos Azijos vaškinių figūrų meistrų dirbtuvėse, laukiama atsakymo dėl Gineso rekordų knygos įrašo, o brolių veidas šmėžavo net kelių prekės ženklų reklamose.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • manokrepsinis

  broliai šaunuoliai, viskas normaliai 😃

  • 0
 • manokrepsinis

  broliai šaunuoliai, viskas normaliai 😃

  • 0
 • manokrepsinis

  broliai šaunuoliai, viskas normaliai 😃

  • 0

Kitos naujienos