Latvijos rinktinė tik po dviejų pratęsimų pralaimėjo bulgarams © ZUMAPRESS.com

Latvijos krepšinio rinktinė po apmaudaus pralaimėjimo prieš Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkus patyrė dar vieną apmaudžią nesėkmę.

R.Štelmaherio auklėtiniai po dviejų pratęsimų 104:110 (21:22, 16:14, 26:22, 22:27, 19:25krito prieš fantastiškai rungtynių pabaigoje atsitiesusius Bulgarijos krepšininkus.

Likus 16 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Latvijos krepšininkai pirmavo 84:80, tačiau puikiai išprovokuotos pražangos ir greiti bulgarų taškai leido rungtynių pagr. laiką užbaigti lygiosiomis 85:85.

Nugalėtojus į pergalę vedė Dee Bostas, kuris per 39 minutes pelnė 26 taškus (4/13 trit., 3/dvit., 8/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Latvijos rinktinėje labiausiai išsiskyrė Martinsas Meiersas, kuris per 36 minutes pelnė 27 taškus (8/13 dvit., 11/17 baud.) atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Taip savo sirgalių akivaizdoje bulgarai išplėšė fantastišką pirmąją pergalę Europos čempionato atrankoje. Pirmose atrankos rungtynėse jie patyrė pralaimėjimą Graikijos ekipai.

Latvija: Martinsas Meiersas 27, Mareks Mejeris 20, Aigars Skele, Artursas Martinsas Zagarsas 13, Martinsas Laksa 10.

Bulgarijos rinktinė: Dee Bostas26, Chabdaras Kostovas 20, Stanimiras Marinovas 16, Aleksandras Yanevas 14, Krisas Minkovas 11, Yordanas Minchevas 11.