Lankomiausios RKL komandos mačas: žiūrovų antplūdis ir šeši taškai per vieną ataką © „KKSC-Elmis“ nuotr.

Spalio 26 dieną Anykščiuose vyko krepšinio šventė – savo pirmąsias namų rungtynes RKL lygoje žaidė „KKSC-Elmio“ ekipa. Pristatome įdomius dvikovos faktus.

Žiūrovai. Lankomiausia praėjusio sezono RKL lygos komanda tvirtą sirgalių paramą pajautė jau pirmajame susitikime – į rungtynes „Nykščio namų“ arenoje atėjo net 250 žiūrovų. Rungtynių pabaigoje ir vykstant pratęsimams, svečių ekipai tikrai buvo karšta – prie tokio triukšmo lygio vargu, ar prieniškiai buvo pripratę.

Dovanos. Į rungtynes atvykę anykštėnai tikrai nepasigailėjo – pamatė kvapą gniaužiančią dvikovą, kurioje prireikė net trijų pratęsimų. Negana to, anksčiausiai į mačą atvykę sirgaliai galėjo džiaugtis „KKSC-Elmio“ sezono lankstinukais, o vėliau – ir dalijamais lipdukais. Pertraukėlės metu fanai turėjo šansą sudalyvauti žaidime krepšinio aikštėje.

Šeši taškai. Krepšininkai džiaugiasi, jei per vieną ataką pavyksta pelnyti keturis taškus (pavyzdžiui, tritaškis ir baudos metimas), tuo tarpu šeši taškai yra itin retai pasiekiamas rezultatas. Vis dėlto toks nedidelis stebuklas nutiko praėjusį šeštadienį Anykščiuose. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų snaiperis A.Andriejauskas pataikė tritaškį ir dar privertė varžovą prasižengti. Kamuolį po netikslaus baudos metimo pastvėrė anykštėnai, kurių taikliarankis T.Jodelis švystelėjo dar vieną tritaškį. Prieniškių nelaimei, jų pranašumas nuo 54:45 ištirpo iki 54:51.

Vienas prieš tris. Arši kova virė kiekviename aikštės centimetre – antroje mačo dalyje po grumtynių su varžovais ant grindų atsidūrė net trys „KKSC-Elmio“ žaidėjai, o penki varžovai suskubo surengti greitą ataką. Visgi, net vienas po krepšiu atsidūręs gynėjas A.Andriejauskas sugebėjo apsiginti – perėmė iš varžovų kamuolį ir nubėgo rengti atsakomosios atakos.

Pastaba teisėjui. Rungtynių įkarštyje buvo nelengva ir dviems Anykščių arenoje dirbusiems teisėjams. Vieno pratęsimo metu Prienų komandai prasižengus, arbitras liepė anykštėnams išsimesti kamuolį iš užribio. „Teisėjau, varžovai jau turi keturias pražangas“, – šūktelėjo įžaidėjas Ž.Žiukas, kuriam netrukus buvo suteikta teisė realizuoti baudos metimus.

Metimas iš aikštės vidurio. „KKSC-Elmio“ gynėjas Saimonas Butkys mače prieš Prienų komandą pasižymėjo vienu tritaškiu, tačiau tai buvo neeilinis metimas. Tiksint paskutinėms antrojo kėlinio sekundėms, 188 cm ūgio snaiperis metė kamuolį iš aikštės vidurio ir netrukus arena „sprogo“ nuo triukšmo – šūvis buvo tikslus ir rezultatas tapo lygus (30:30).

Dvigubi dubliai. Net trys „KKSC-Elmio“ žaidėjai mače sugebėjo surinkti trigubus dublius. Įžaidėjas Ž.Žiukas pelnė 21 tašką ir atliko 13 rez. perdavimų, puolėjai D.Radžiūnas (14 tšk.) ir A.Jakštonis (12 tšk.) atkovojo atitinkamai 15 ir 14 kamuolių.

Nuvargę arbitrai. Intensyvios rungtynės ir trys pratęsimai. Toks tempas dirbant dviese būtų didelis iššūkis bet kokio lygio teisėjams. Visgi, į Anykščius atvykę arbitrai po mačo negalėjo ilsėtis – jie iškart persikėlė į greta esančią J.Biliūno gimnazijos salę švilpti Mažų miestelių krepšinio lygos rungtynėms.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos