Lankomiausia RKL komanda išlaikė puikų sezoną sužaidusį Ž.Žiuką © Pauliaus Žukausko nuotr.

Anykščių „KKSC-Elmio“ ekipai pasisekė įgyvendinti dar vieną tarpsezonio tikslą – ateinantį rudenį komandos atakoms toliau diriguos įžaidėjas Žygimantas Žiukas.

Pernai 25-erių 186 cm ūgio krepšininkas svariai prisidėjo prie ekipos pergalių ir sužaidė geriausią sezoną per savo karjerą.

RKL lygos pirmenybėse Ž.Žiukas per mačą pelnydavo po 11,6 taško, atkovodavo po 5,3 kamuolio bei atlikdavo po 6,9 rezultatyvaus perdavimo.

„Net nebuvo minčių išeiti kažkur kitur, gera žaisti Anykščiuose, trenerio Ramūno Šližio vadovaujamoje komandoje.

Jis mus visus gerai pažįsta, žino, ką sugebame ir ko ne, visada išnaudoja mūsų stipriąsias puses bei nuteikia rungtynėms.

Prieš kiekvieną mačą treneris visada tinkamai paruošia žaidybinį planą ir išanalizuoja varžovų ekipą bei jos lyderius“, – sakė krepšininkas, kuris išskyrė ypatingą atmosferą „KKSC-Elmio“ komandoje.

„Labai patinka rungtyniauti klube, kurio garbę gina vien gimtojo miesto žaidėjai – visi kaunamės už Anykščius, gerai sutariame, vienas kitą pažįstame dar nuo mokyklos laikų.“

Praėjusiame RKL lygos sezone „KKSC-Elmio“ komanda pasiekė rekordinį rezultatą ir reguliariajame sezone iškovojo 15 pergalių. Anot Ž.Žiuko, kuris surinko net penkis dvigubus dublius bei porą sykių kėsinosi į itin retai Europoje pasiekiamą trigubą dublį, iš pradžių norėta patekti į akrintamąsias varžybas, bet geri rezultatai sužadino apetitą.

„Rudenį kalbėjome apie patekimą į lemiamą sezono etapą bei atsitiesimą po ne itin sėkmingo debiuto RKL lygoje. Visgi, kai pamatėme, jog esame neprastesni už varžovus, norėjosi žygiuoti toliau ir apmaudu, jog sezonas baigėsi aštuntfinalyje, nusileidus „Radviliškiui“. Šiemet vėl norisi pasigrumti dėl aukštesnių vietų“, – teigė įžaidėjas.

Ž.Žiukas dėkojo gausiems „KKSC-Elmio“ sirgaliams, kurie namų rungtynių metu sukurdavo puikią atmosferą.

Geriausias palaikymas visoje lygoje, čia faktas. Kad ir kur nuvažiuodavome, niekur nieko net panašaus nebūdavo. Tikrai labai gera žaisti tokioje arenoje, jaučiant tvirtą sirgalių užnugarį.

„Nykščio namų“ arenoje visada rungtyniaudavome su dviguba energija, norėdami atsidėkoti fanams už puikų palaikymą“, – sakė Ž.Žiukas, jau galvojantis apie artėjančias kovas.

„Laukiu bendrų treniruočių ir visą vasarą norėjosi, kad kuo greičiau prasidėtų naujas RKL sezonas.“


„KKSC-Elmio“ komanda – išskirtinė visos Lietuvos mastu. Ekipos spalvas gina vien iš Anykščių krašto kilę žaidėjai, klubas namų rungtynes žaidžia pirmoje po Nepriklausomybės atgavimo šalyje pastatytoje 800 vietų „Nykščio namų“ arenoje, kuri 2018 metais buvo renovuota.

2018-2019 m. RKL krepšinio sezone „KKSC-Elmis“ jautė tvirtą sirgalių užnugarį – į rungtynes nuolatos ateidavo po 200-300 krepšinio gerbėjų ir pagal šį skaičių ekipa buvo nepralenkiama visoje lygoje.

http://www.kkanyksciai.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos