„Lakers“ sulaukė itin žemos vietos eksperto reitinge © AFP nuotr.

Žinomas JAV žurnalistas ir NBA žinovas Marcas Steinas nutarė įvertinti dabartines lygos ekipų sudėtis.

Specialistas sudarė klubų reitingą, kuriame Los Andželo „Lakers“ komandai atiteko vos 18 vieta.

„Ar pamenate balandžio mėnesį viešai išsakytą LeBrono Jameso pasižadėjimą, kad jis daugiau nepraleis atkrintamųjų varžybų? O dabar lieka paklausti – ar jūs juo tikite?

„Galbūt, jei Jamesas, kuriam, beje, gruodį sukaks 38–eri, ir puolėjas Anthony Davisas kartu sužais bent 70 rungtynių, o naujasis treneris Darwinas Hamas sugebės paskatinti gynėją Russellą Westbrooką atlikti kokį nors produktyvų vaidmenį.

Atvykus Patrickui Beverley „Lakers“ atrodo galinti labiau įsiplieksti ir galinti užimti vieną iš žemesnių vietą Vakarų konferencijoje, garantuojančių žaidimą atkrintamosiose.

Sakykime, kad taip ir nutiks, po vieno labiausiai nuvylusių sezonų ekipos istorijoje ir kelis mėnesius negalint išmainyti R. Westbrooko.

20–tasis L. Jameso sezonas gali būti labiausiais įsimenantis tik dėl jo ketinimų aplenkti Kareemą Abdul–Jabbarą rezultatyviausių visų laikų NBA žaidėjų sąraše“, – rašė M. Steinas.

Pirmoji reitingo vieta atiteko Oklendo „Golden State Warriors“, antroji – Milvokio „Bucks“, trečioji – Bostono „Celtics“ komandai.

Į penketuką dar pateko Denverio „Nuggets“ ir Los Andželo „Clippers“ klubai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos