L. Scola dalyvaus jau penktąjame pasaulio čempionate © Reuters nuotr.

Pasaulio čempionatas Kinijoje yra ypatingas visiems ten dalyvausiantiems žaidėjams, tačiau Argentinos krepšinio legenda Luisas Scola turi papildomą priežastį džiaugtis.

39-erių puolėjui tai bus penktasis pasaulio čempionatas atstovaujant Argentinai.

„Aš myliu šį žaidimą bei atstovauti savo šaliai. Tai man yra daugiau nei tik žaidimas“, - FIBA žurnalistams dėstė argentinietis.

„Aš visada jaučiu aistrą ir meilę žaidžiant už savo šalį tarptautiniuose turnyruose. Būti čia su savo komandos nariais, vilkėti mėlynai baltus marškinėlius yra ypatinga. Žinau, kad daugelis mano kartos vyrukų jau baigė karjeras, bet jaučiu, kad dar galiu rungtyniauti, todėl aš vis dar čia. Esu vyresnis, bet vis dar čia, kad būčiau aikštėje, galėčiau keliauti ir džiaugtis kartu su savo komandos draugais.“

Šiame turnyre L. Scola nebus vienintelis, kuriam tai bus penktasis pasaulio čempionatas. Eduardo Mingasui iš Angolos, Leandro Barbosai, Alexui Garcia ir Andersonui Varejao iš Brazilijos tai taip pat bus penktasis Pasaulio taurės turnyras. Šios krepšinio legendos prisijungs prie Puerto Riko poros Danielio Santiago ir Jerome'o Mincy, kurie jau anksčiau pasiekė šią žymą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos