L. Kleiza: apie abu į rinktinę pašauktus NBA žaidėjus ir ignoruojamą D. Motiejūną © L.Žemgulio nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Darius Maskoliūnas lyg patvirtindamas savo pasveikimą nuo koronaviruso ir norą kibti į darbus trečiadienį paskelbė išplėstinį 25 žaidėjų sąrašą, kviečiamų rengtis Europos čempionato atrankos varžyboms Vilniuje, rašo lrytas.lt žurnalistas Modestas Krukauskas.

Pašauktus kandidatus įvertino buvęs garsus Lietuvos rinktinės žaidėjas Linas Kleiza, kuris pakomentavo stratego pasirinkimus įtraukti abu NBA lygoje žaidžiančius krepšininkus, tačiau apsieiti be Donato Motiejūno.

„Jei treneris įtraukė į sąrašą, vadinasi jis jau kalbėjosi su krepšininkais. Toliau jau Krepšinio federacijos darbas suderinti klausimus su NBA ekipomis dėl draudimų ir t.t. Mūsų federacija turi patirties šioje srityje, tačiau ir vėl sakau, kad kol kas yra daugiau neaiškumo nei galimybių kažką planuotis.

Galutinis sprendimas vis tiek priklausys nuo „Grizzlies“ ir „Pacers“ pozicijos. Žinote, vieni NBA klubai į Europos turnyrus žiūri teigiamai, kiti – neigiamai. Aš tikrai šiai dienai nežinau, kokia yra šių komandų pozicija: jie investuoja į žaidėjus, jie ir turės atsakyti, ar nori, jog krepšininkai varžytųsi ne tik NBA.

Negaliu komentuoti D.Motiejūno ir trenerių nesutarimų situacijos, nes jos tiesiog nežinau – tik tiek, kiek skaičiau žiniasklaidoje. Kodėl šįkart nebuvo įtrauktas D.Motiejūnas? Gal ir Kinija turėjo įtakos... Bet kuriuo atveju už šią atranką yra daug svarbesnė kitų metų vasara – rinktinės lauks mūšiai olimpinėje atrankoje. Ten klausimas, ar Lietuvo žais Tokijo olimpiadoje, ar pirmąkart praleis žaidynes. Būtent tas sąrašas yra labai svarbus ir svarbūs bus visi geriausieji krepšininkai“, – L. Kleizos žodžius cituoja M. Krukauskas.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašas:

Dovydas Giedraitis (Madrido „Movistar Estudiantes“), Laurynas Bieliauskas (Santjago de Kompostelos „Obradoiro Monbus“), Mantas Kalnietis (Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“), Mindaugas Kuzminskas (Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“), Šarūnas Vasiliauskas (Izmiro „Aliaga Petkimspor“), Arnas Velička (Šampanės Šalono-Reimso „Basket“), Adas Juškevičius (Permės „Parma“), Eigirdas Žukauskas (Permės „Parma“), Tomas Dimša (Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“), Laurynas Birutis (Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“), Jonas Mačiulis (Atėnų AEK), Deivydas Sirvydis (Jeruzalės „Hapoel“), Deividas Gailius (Bonos „Telekom Baskets“), Eimantas Bendžius (Sasario „Dinamo“), Marekas Blaževičius (Kauno „Žalgiris“), Paulius Valinskas, Gytis Masiulis (Panevėžio „Lietkabelis“), Arnoldas Kulboka (Bilbao „RETAbet“), Jonas Valančiūnas (Memfio „Grizzlies“), Domantas Sabonis (Indianos „Pacers“), Evaldas Kairys (Afjonkarahisaro „HDI Sigorta“), Žygimantas Janavičius (Klaipėdos „Neptūnas“), Augustas Marčiulionis, Arnas Butkevičius, Martynas Echodas (visi – Vilniaus „Rytas“).

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos