Krepšinio rungtynės Lietuva – Vengrija (tiesiogiai internete) © P. Žukausko nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinė baigė draugiškų rungtynių maratoną ir prieš Europos krepšinio čempionatą sužais dvejas oficialias rungtynes atrankoje į 2023 metais vykstantį pasaulio čempionatą

Trečiadienį (rugpjūčio 24 dieną), Kazio Maksvyčio auklėtiniai sužais rungtynes su Vengrijos rinktine su kuria lietuviai susidurs ir Europos čempionate.

Lietuvos rezultatai

Iki šių rungtynių Lietuvos rinktinė buvo sužaidusi septynerias draugiškas rungtynes ir visose pavyko pasiekti pergales.

Pirmąsias dvejas rungtynes lietuviai žaidė prieš Estijos rinktinę. Pirmąsias rungtynes Kazio Maksvyčio auklėtiniai laimėjo užtikrintai 14 taškų skirtumu (84:70). Tiesa, antrosios tarpusavio rungtynės klostėsi dramatiškiau ir lietuviai jas laimėjo trapiu 2 taškų skirtumu (90:88).

Kitose dvejose rungtynėse rinktinė egzaminavo Suomijos krepšininkus. Lietuviai abejose rungtynėse neturėjo didelių problemų su savo varžovais ir iškovojo dvi įtikinamas pergales (76:61 ir 87:52).

Paskutiniai du rinktinės testai buvo rimčiausi – prieš pasaulio čempionus ispanus.

Pirmąją akistatą Gran Kanarijoje lietuviai laimėjo 5 taškų skirtumu (82:77), o antrąją Vilniuje – taip pat po dramatiškos kovos triumfavo Lietuvos rinktinė (78:76).

Paskutines draugiškas rungtynes lietuviai žaidė prieš Nyderlandų rinktinę ir iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę (94:68) ir draugiškų rungtynių ciklą baigė be pralaimėjimų.

Vengrijos rezultatai

Vengrijos rinktinė iš viso sužaidė ketverias draugiškas rungtynes iš kurių pavyko laimėti trejas.

Pirmąsias dvejas rungtynes būsimi Lietuvos varžovai žaidė prieš Sakartvelo rinktinę ir pavyko pasiekti dvi sunkias pergales (89:88 ir 78:75).

Trečiosiose draugiškose rungtynėse vengrai susitiko su Slovakijos krepšininkais, kurie nežais Europos čempionate. Rungtynes po atkaklios kovos 72:67 laimėjo vengrai.

Paskutinis Vengrijos rinktinės testas prieš oficialias rungtynes buvo pats rimčiausias – Kroatijos rinktinė. Šiose rungtynėse vengrai neturėjo daug šansų ir nusileido savo varžovams 20 taškų skirtumu (64:84).

Tarpusavio rungtynės

Lietuvos ir Vengrijos rinktinės buvo susitikusios atrankoje į 2019 metais vykstantį pasaulio čempionatą.

Pirmąsias rungtynes po atkaklios kovos 80:75 laimėjo lietuviai. Tuo tarpu antrosios rungtynės Vengrijoje baigėsi Lietuvos rinktinės triuškinančia pergale (73:50).

Lietuva – Vengrija rungtynių transliacija

Rungtynės tarp Lietuvos ir Vengrijos rinktinių bus transliuojamos TV3 kanalu bei internetinėse platformose TV3 Play ir GO3. Rungtynių pradžia – 19:00 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos