Krepšinio rungtynės Graikija – Kroatija (tiesiogiai internete) © FIBA nuotr.

Europos krepšinio čempionate prasideda antrosios dienos kovos, tarp kurių didžiausią dėmesį sutelks Graikijos ir Kroatijos rinktinių akistata.

Graikija yra laikoma viena iš turnyro favoričių, tuo tarpu kroatai sieks nutraukti medalių badą, kuris tęsiasi nuo 1995 metų.

Graikijos rezultatai

Graikijos rinktinė iki Europos čempionato sužaidė septynerias rungtynes (5 draugiškos ir 2 oficialios atrankoje į pasaulio taurę). Per šį pasirengimo ciklą graikai pasiekė penkias pergales ir patyrė 2 nesėkmes.

Pasiruošimo etapą Dimitrio Itoudžio auklėtiniai pradėjo dvejomis rungtynėmis prieš Ispanija. Čia komandos pasidalino po pergale (86:70, 80:87).

Vėliau graikai sužaidė draugišką turnyrą su Lenkijos, Sakartvelo ir Turkijos rinktinėmis. Čia visas rungtynes laimėjo Graikijos krepšininkai.

Pirmosiose rungtynėse buvo pasiekta įtikinama pergalė prieš lenkus (101:78), antrosiose, taip pat, nesunkiai palaužta Sakartvelo rinktinė (80:67).

Paskutinėse draugiško turnyro rungtynėse vyko atkakliausia kova prieš turkus, bet ir čia graikai įrodė savo pranašumą (89:80).

Po draugiškų rungtynių sekė dvi rungtynės atrankoje į pasaulio taurę.

Pirmosiose rungtynėse sirgaliai galėjo pasimėgauti įspūdinga dvikova tarp Graikijos ir Serbijos rinktinių, kurią graikai po pratęsimo pralaimėjo (94:100).

Paskutinis testas prieš Europos pirmenybes vyko prieš Belgijos rinktinę, kuria graikai nesunkiai įveikė (85:68).

Kroatijos Rezultatai

Kroatijos rinktinė iki Europos čempionato sužaidė šešerias rungtynes (4 draugiškos ir 2 atrankoje į sekantį Europos krepšinio čempionatą).

Kroatai pasirengimo cikle pasiekė 4 pergales ir patyrė 2 pralaimėjimus.

Draugiškų rungtynių ciklą kroatai pradėjo triuškinančia pergale prieš bulgarus (98:68).

Tiesa, sekančiose rungtynėse buvo patirtas pralaimėjimas prieš Čekijos rinktinę (83:95).

Trečiosiose rungtynėse Kroatijos rinktinė užtikrintai nugalėjo Lietuvos rinktinės varžovus Europos čempionate vengrus (84:64).

Prieš atranką, kroatai pasitikrino prieš Europos čempionus slovėnus ir jiems nusileido tik 6 taškų skirtumu (88:94).

Kadangi, Kroatijos rinktinė jau iškrito iš pasaulio taurės atrankos, tai rinktinė pradėjo kovas atrankoje į sekantį Europos krepšinio čempionatą.

Pirmosiose rungtynėse kroatai iškovojo dramatišką pergalę prieš Lenkijos rinktinę (72:69), o antrosiose iškovojo triuškinamą pergalę prieš šveicarus (84:53).

Tarpusavio rungtynės

Nuo 2013 metų šios rinktinės tarpusavyje rungtyniavo 6 kartus (rinktinės pasidalino po 3 pergales), o paskutinės rungtynės įvyko 2016 metų atrankoje į Olimpines žaidynes, kur savo pranašumą įrodė kroatai (66:61).

2013 metais rinktinės du kartus susitiko Europos čempionate ir ten pasidalino po pergale. Pirmajame grupės etape stipresni buvo graikai (87:85), bet antrajame grupės etape savo pranašumą įrodė kroatai (92:88).

2014 metais rinktinės susitiko pasaulio taurės grupės etape ir ten stipresni buvo graikai (76:65). Tiesa, prieš čempionatą komandos pasitikrino jėgas draugiškose rungtynėse ir tuomet savo pranašumą įrodė kroatai (68:66).

Dar kartą rinktinės buvo susitikusios 2015 metų Europos krepšinio čempionato grupės etape. Tuomet po dramatiškos kovos pergalę iškovojo Graikijos rinktinė (72:70).

Graikija – Kroatija rungtynių transliacija

Rungtynes tarp Graikijos ir Kroatijos bus galima stebėti Go3 platformoje, TV3 Sport kanalu. Rungtynių pradžia – 18 val.

Rungtynių rezultatą atnaujinsime šioje naujienoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos