K.Perkinsas: J.Hardenas yra priežastis, kodėl „Thunder“ netapo dominuojančia dinastija © fiba.com nuotr.

Oklahomos „Thunder“ praėjusį dešimtmetį galėjo tapti dominuojančia jėga Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), kuri galbūt net būtų pralenkusi Oklando (dabar San Francisko) „Golden State Warriors“.

Praeito dešimtmečio pradžioje „Thunder“ turėjo didžiulį potencialą turintį jaunų krepšininkų branduolį, kurį sudarė tokie žaidėjai kaip Kevinas Durantas, Russellas Westbrookas, Jamesas Hardenas ir Serge'as Ibaka.

Ši jauna komanda 2012-aisiais pateko į NBA superfinalą, kuriame susidūrė su LeBrono Jameso, Dwyane‘o Wade‘o bei Chriso Bosho vedama Majamio „Heat“. Visgi rimtų varžovų iššūkis bei patirties stoka lėmė Oklahomos klubo nesėkmę jau penktajame serijos mače.

Po šios skaudžios nesėkmės komanda ėmė byrėti – J.Hardenas atsisakė naujo kontrakto, todėl buvo išmainytas į Hjustono „Rockets“.

Tokiu bendraklubio veiksmu itin nusivylęs liko tuometinės komandos aukštaūgis Kendrickas Perkinsas.

Karjerą jau baigęs 35-erių amerikietis vienoje iš ESPN laidų „Hoops Streams“ kalbėdamasis su vedėjais Cassidy Hubbarth ir Aminu Elhassanu atskleidė, jog visi komandos lyderiai, išskyrus J.Hardeną, sutiko susimažinti atlyginimus, kad klubas galėtų išlaikyti visą branduolį.

Anot jo, būtent toks „barzdos“ sprendimas ir buvo didžiausia „Thunder“ griūties priežastis.

„Visi pasiaukojo, išskyrus Jamesą Hardeną. Russas susimažino atlyginimą, Kevinas Durantas susimažino atlyginimą, netgi Serge‘as Ibaka ir aš susimažinome“, - kalbėjo buvęs krepšininkas.

Praradę dabartinį „Rockets“ atakų lyderį, „Thunder“ daugiau finalo nebepasiekė, o 2016-ųjų vasarą prarado ir Keviną Durantą, kuris nusprendė prisijungti prie jau dominuojančios „Golden State Warriors“ ekipos. Vilkėdamas „karių“ marškinėlius jis žaidė trijuose finaluose iš eilės bei iškovojo du titulus. Po karjeros etapo Oklande, KD vadinamas krepšininkas praėjusią vasarą nusprendė prisijungti prie Bruklino „Nets“.

2019-ųjų vasarą Oklahomos klubas nusprendė išsiskirti ir su paskutiniąja šios galimai nesustabdoma galėjusios tapti superkomandos dalimi Russellu Westbrooku. Po 11 sezonų „Thunder“ gretose, jis buvo išsiųstas į „Rockets“, kur vėl suvienijo jėgas su J.Hardenu.

Ta 2012-ųjų komanda turėjo visus įrankius tapti nesustabdoma dinastija, tačiau vieno žaidėjo sprendimas galimai sugriovė galimybę išvysti vieną geriausių visų laikų NBA ekipų.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos