Kovoje dėl pirmos vietos – argentiniečių pergalė prieš rusus © FIBA nuotr.

Trečiadienį Rusijos ir Argentinos rinktinių dvikova buvo pažymėtos paskutinės B grupės rungtynės. Pavyzdingai rungtynių pabaigoje sužaidę argentiniečiai 69:61 (12:17, 27:16, 14:7, 16:21) įveikė rusus ir finišavo pirmoje pozicijoje.

Rusai rungtynes pradėjo gana neblogai – pirmasis kėlinys buvo laimėtas penkių taškų skirtumu. Visgi argentiniečiai savo potencialą puolime pradėjo rodyti iškart po pirmojo ketvirčio – antrajame kėlinyje rusai pradėjo strigti gynyboje, o Pietų Amerikos atstovai į jų krepšį sumetė 27 taškus.

Į pertrauką Rusijos rinktinė jau nuėjo turėdama 6 taškų deficitą. Po pertraukos rusai sutvarkė savo gynybą, tačiau tada pradėjo strigti puolime – per trečiąjį kėlinį įmesta vos 7 taškai.

Ketvirtajame kėlinyje intriga liko iki paskutinės minutės, tačiau rusų atakos paskutinę minutę baigėsi tiek padovanotais kamuoliais varžovams, tiek netaikliais metimais.

Argentinos pergalę užtikrino taikliais baudos mėtęs Facundo Campazzo ir paskutinę ataką galingu dėjimu užbaigęs Patricio Garino.

Argentina grupės etape taip ir nesuklydo, o rusai už nugaros paliko Nigeriją bei Pietų Korėją.

Rusija: Andrejus Zubkovas 18 (7/9 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 7 atk. kam.), Nikita Kurbanovas 13 (5/7 dvitaškių, 4 atk. kam.), Andrejus Sopinas ir Andrejus Voroncevičius (7 atk. kam., 1/7 tritaškių) po 9.

Argentina: Facundo Campazzo 21 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 2/7 tritaškių), Luisas Scola (9 atk. kam.) ir Marcosas Delia (5/6 dvitaškių) po 13, Patricio Garino 8 (8 atk. kam., 3 per. kam.).