Senegalą įveikusi Kanada iškovojo pirmąją pergalę © FIBA.com nuotr.

Pirmąją pergalę Pasaulio taurėje iškovojo H grupės autsaiderių mūšį laimėjusi Kanados rinktinė, kuri 82:60 (11:22, 22:10, 26:14, 23:14) palaužė iššūkį metusį Senegalą.

Pirmoje ketvirčio dalyje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau įpusėjus kėliniui sėkmingiau puolę senegaliečiai pradėjo didinti atotrūkį, kol galiausiai spurtavę 10:0 įgijo rekordinę trylikos taškų persvarą – 22:9.

Nepaisant to, kad antrojo ketvirčio pradžioje Senegalas dar pirmavo, iniciatyva jau buvo kanadiečių rankose. Jie sparčiai naikino deficitą, o kėlinio viduryje po Brady Heslipo tritaškio išlygino rezultatą – 28:28.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę ir apsukų nesumažinę kandiečiai pirmą kartą šiose rungtynėse po Kevino Pangoso dvitaškio susikrovė dviženklį pranašumą – 52:42. O įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Cory Josepho rezultatyviai pasibaigusio išpuolio N.Nurse'o vadovaujama ekipa skirtumą tarp komndų padidino iki triuškinamo – 71:51. Galiausiai stebuklingo sugrįžimo nesurengę Senegalo krepšininkai H grupėje liko be pergalių – 60:82.

Nugalėtojų komandoje išsiskyrė Cory Josephas, kuris per beveik 30 aikštelėje praleistų minučių pelnė 24 taškus (6/12 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/3 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius bei surinko 22 naudingumo balus.

Senegaliečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo varžovams 14 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 1/2 baudos) atseikėjęs ir 3 kamuolius atkovojęs Mouhammadas Faye. Jis tą padarė per 26 žaidimo minutes.

KANADA: Cory Josephas 24 tšk., Kevinas Pangosas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) 13 tšk., Melvinas Ejimas (8 atk. kam.) 11 tšk., Khemas Birchas (10 atk. kam.) ir Brady Heslipas po 6 tšk.

SENEGALAS: Mouhammadas Faye 14 tšk., Lamine Sambe (5 rez. perd.) 10 tšk., Mauroce Ndouras (12 atk. kam.) 9 tšk., Xane Dalmeida (7 rez. perd.) ir Youssoupha Ndoye po 7 tšk.