Kontrolinėse rungtynėse įspūdinga šešiolikmečių pergalė 65 taškų skirtumu © Linas Žemgulis nuotr.

Pasiruošimą Europos jaunimo olimpiniam festivaliui ir Europos čempionatui tęsianti Lietuvos jaunučių vaikinų rinktinė sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes. Ketvirtadienį Kaune Rolando Rakučio auklėtiniai 91:26 (15:4, 31:7, 24:10, 21:5) įveikė Vengrijos krepšininkus.

Lietuviai susitikime dominavo nuo pat jo pradžios, o antrąjį kėlinį laimėjo net 24-ių taškų skirtumu (31:7) ir rungtynių nugalėtojas buvo aiškus jau po dviejų kėlinių. Antroje susitikimo dalyje aikštelės šeimininkai dar labiau padidino persvarą ir iškovojo įtikinamą pergalę.

LIETUVA U16: Paulius Murauskas 17 tšk. (11 at. kam.), Olegas Kojonets 13 tšk. (10 at. kam.), Titas Sargiūnas 12 tšk. (7 rez. perd.), Emilis Butkus 10 tšk.

VENGRIJA U16: Matyas Sipos ir Benedek Tiborcz po 6 tšk., Akos Kovacs ir Adam Vamos po 5 tšk.