K.Kemzūros treniruojamas „Olympiacos“ po pratęsimo nusileido „Zenit“ © AFP nuotr.

Fantastiškai susitikimą pradėjęs, bet paskui užbuksavęs Pirėjo „Olympiacos“ (1/2) klubas patyrė antrąją nesėkmę šio sezono Eurolygoje. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namuose po pratęsimo 68:77 (19:20, 17:18, 11:15, 17:11, 4:13) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (1/2) krepšininkams.

Vardinį Eurolygos kvietimą gavęs Rusijos klubas iškovodamas šį laimėjimą atsidarė pergalių sąskaitą, iki tol buvo patirti pralaimėjimai tiek Vilerbano ASVEL, tiek Berlyno ALBA ekipoms.

Rungtynių pradžioje atkarpą 12:0 laimėjusi Pirėjo komanda žaibiškai atitrūko nuo savo varžovų ir dar neįpusėjus pirmojo ketvirčio laikui susikrovė dviženklį pranašumą – 12:0. Visgi minutės pertraukėlės metu Juanas Plaza pažadino savo auklėtinius ir šie ne tik priartėjo prie „Olympiacos“, bet ir laimėjo kėlinį – 20:19.

Antrajame ketvirtyje vyko atkakli kova taškas į tašką, bet iš duobės rungtynių pradžioje išsikapstęs „Zenit“ sugebėjo atsilaikyti ir į ilgąją pertrauką nešėsi trapų 2 taškų pranašumą – 38:36.

Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę Sankt Peterburgo klubo krepšininkai pradėjo didinti atotrūkį ir trečiojo kėlinio viduryje po Mateušo Ponitkos dvitaškio įgijo dviženklę persvarą – 48:38.

Didžiąją dalį ketvirtojo kėlinio vaizdas aikštelėje nesikeitė. Likus minutei iki lemiamo ketvirčio pabaigos „Zenit“ dar turėjo 6 taškų atsargą, bet 6:0 spurtavę „Olympiacos“ krepšininkai pajėgė išplėšti pratęsimą – 64:64.

Visgi per papildomą laiką tik 4 taškus sukrapštęs Graikijos klubas galiausiai turėjo pripažinti dar vieną pralaimėjimą – 68:77.

„Olympiacos“: Nikola Milutinovas (16 atk. kam.) ir Kevinas Xavieras Punteris po 16 tšk., Georgios Printezis ir Vassilis Spanoulis (6 rez. perd.) po 7 tšk., Kostas Papanikolaou (6 atk. kam.) ir Antonios Koniaris po 6 tšk.

„Zenit“: Mateušas Ponitka (5 atk. kam.) 18 tšk., Gustavo Ayonas (10 atk. kam.) ir Alexas Renfroe po 10 tšk., Willas Thomasas (5 atk. kam.) ir Jamesas Hollinsas po 9 tšk., Timas AAbromaitis (7 atk. kam.) ir Coltonas Iversonas (5 atk. kam.) po 6 tšk.