K.Irving neatmeta galimybės po sezono pasirašyti naują kontraktą su "Celtics"
Vieno ryškiausių lygos žaidėjų Kyrie Irving ateitis bus bene labiausiai aptarinėjama tema šiame sezone, kadangi po jo baigia galioti žaidėjo kontraktas.

K.Irving pasiprašė būti iškeičiamas po 2016/2017 metų sezono, kai nebematė savo ateities "Cavaliers" klube, kuriame visos akys buvo nukreiptos į lygos superžvaigždę LeBron James. Panašu, kad prisijungęs prie Boston "Celtics" ekipos jis ir vėl laimingas.

"Tai turbūt vienas iš nedaugelio kartų, kai aš vėl mėgaujuosi žaisdamas krepšinį, o prie to daug prisidėjo "Celtics" organizacija ir puiki aplinka." - žurnalistams kalbėjo K.Irving.

Tame pačiame interviu 26-erių metų įžaidėjas taip pat palietė temą apie savo ateitį.

"Šiame karjeros taške tai man jau nebėra vien pinigų klausimas. Vis dažniau savęs klausiu: kur aš jausčiausi laimingas? Kur aš jausčiausi patogiai? Kas man duos terpę, kur galėčiau augti ir kaip žmogus? Su savo komanda praleidžiu daugiau laiko, nei su savo šeima, todėl man tai tikrai svarbu." - savo mintimis dalinosi žaidėjas, tuo pačiu pridurdamas: "Kas gali būti geriau už Bostoną? Aš noriu jaustis patogiai, o jūs man duodate naują treniruočių centrą, kuris yra puikus. Nesakau to, norėdamas jums įtikti, aš tikrai mylių Bostoną."

Pasak pačio K.Irving, jam gera Bostone, tačiau galima neabejoti, jog viso sezono metu girdėsime įvairiausių gandų apie galimas vieno geriausių lygos žaidėjų karjeros stoteles.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos