Kinai tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė Pietų Korėją © FIBA nuotr.

Pasaulio čempionato šeimininkė Kinija vos nepatyrė fiasko rungtynėse su Pietų Korėja. Kinai tik po atkaklios kovos 77:73 (19:18, 16:14, 19:20, 23:21) palaužė varžovus ir pratęsė kovą dėl 17-32 vietų.

Visą rungtynių laiką vyko atkakli kova ir nė viena komanda nebuvo nutolusi viena nuo kitos.

Kulminacija nusikėlė iki rungtynių pabaigos, kai Ailunas Guo per paskutinę minutę surinko penkis taškus ir atvedė kinus į pergalę.

Kartu su Ailunu Guo rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Rui Zhao – abu surinko po 16 taškų.

Kinija: Ailunas Guo (5/11 dvit.) ir Rui Zhao (4/6 dvit.) po 16, Qi Zhou 13 (5/7 dvit., 14 atk. kam.).

Pietų Korėja: Kimas Sunh-yungas 14 (4/13 metimų), Lee Seoung-hyun ir Choi Junyongas po 12.

N grupėje Tuniso rinktinė gana lengvai susitvarkė su Filipinais. Afrikos atstovė 86:67 (27:10, 19:14, 21:15, 19:28) įveikė filipiniečius ir iškovojo antrąją pergalę čempionate.

Į pergale tunisiečius vedė Omaras Obada, surinkęs 16 taškų. Filipinų komandoje Andray Blatche'as sumetė 24 tšk.

Tunisas: Omaras Abada 16 (4/7 dvit.), Michaelas Rollas 13 (2/7 dvit., 3/5 trit.), Salah Mejri 12 (12 atk. kam.).

Filipinai: Andray Blatche’as 24 (7/14 dvit., 11 atk. kam.), Troy Rosario 8, Markas Barroca 7.