Ketvirtajame kėlinyje spurtavęs „Unics“ iškovojo pergalę © Sputnik nuotr.

Europos taurės antrajame ture Ljubljanos „Cedevita Olimpija“ iššvaistė dviženklį pranašumą ir rezultatu 67:80 (15:12, 20:26, 25:17, 7:25) krito prieš Kazanės „Unics“.

„Cedevita Olimpija“ po pirmojo rungtynių ketvirčio pirmavo 15:12. Antrajame kėlinyje rusų klubas perėmė iniciatyvą ir į pertrauką išėjo pirmaudami 38:35.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje svečiai iš Slovėnijos ėmė dominuoti ir kėlinuko viduryje susikrovė trylikos taškų pranašumą - 60:47, tačiau „Unics“ galingai spurtavo 15:0 ir galutinai palaužė varžovus. Ketvirtajame ketvirtyje visiškai dominavę rusai šventė pergalę - 80:67.

„Unics“: Jamaras Smithas (9/11 met., 6 rez. perd., 29 naud. bal.) 21, Alexas Tyusas (6 atk. kam.) 13, Errickas McCollumas 11, Evgenijus Kolesnikovas (5 atk. kam.) ir Kostas Kaimokaglou (9 atk. kam.) po 9.

„Cedevita Olimpija“: Marko Simonovičius (5 atk. kam.) 13, Ryanas Boatrightas 11, Filipas Kruslinas, Edo Muričius (5 atk. kam.) ir Jaka Blažičius (8 atk. kam.) po 9.