Ketvirtajame kėlinyje palūžę „Kuršiai“ turėjo pripažinti „Astanos“ pranašumą © „Kuršiai“ nuotr.

Paskutiniąsias draugiškas rungtynes prieš prasidedant naujajam Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO–NKL") sezonui sužaidę „Palangos Kuršiai“ savo sirgalių akivaizdoje rezultatu 72:87 (22:30, 15:13, 23:23, 12:21) krito prieš Nursultano „Astanos“ ekipą.

Rungtynes palangiškiai pradėjo didele energija ir su varžovais iš Kazachstano žengė koja kojon – įpusėjus pirmosioms 10 minučių rezultatas buvo lygus, 15:15.

Į duobę kritę „Palangos Kuršiai“ kėlinį baigė atsilikinėdami 8 taškais, o antrojo ketvirčio metu šeimininkus jau slėgė ir 12 taškų deficitas (29:41).

Visgi Quincy Tayloro ir Augustino Jankaičio inicijuotas spurtas 8:0 leido kurorto komandai antrąją rungtynių pusę pasitikti atsiliekant per du tolimus metimus (37:43).

Panašus buvo ir trečiojo kėlinio scenarijus – po pertraukos sugrįžę Palangos krepšininkai svečius paleido į priekį, tačiau sėkmingą atkarpą ketvirčio pabaigoje sužaidę „Kuršiai“ į lemiamas 10 susitikimo minučių keliavo atsilikdami 60:66.

Rungtynių kontrolę Palangos miesto komanda paleido būtent ketvirtajame kėlinyje – rezultatui esant 68:75 Dusano Risticiaus ir Aleksandro Zhigulino vedami kazachstaniečiai surengė spurtą 14:0 ir nuo šeimininkų atitrūko per 19 taškų skirtumą, kuriam panaikinti laiko nebeužteko.

Šia dvikova „Palangos Kuršiai“ baigė savo draugiškų rungtynių ciklą ir nekantriai laukia artėjančių Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO–NKL") kovų.

Sezoną kurorto komanda atidarys išvykoje, spalio 3 dieną, kuomet susitiks su Jonavos „BC Jonava“ komanda.

Pirmasis išbandymas savo sirgalių akivaizdoje laukia jau spalio 5 dieną, kai Palangos arenoje priimsime Kauno „Žalgirio“ dublerių komandą.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 22 (10/18 met., 20 naud. bal.), Augustinas Jankaitis 14 (6/9 met., 7 atk. kam.), Robertas Keliačius 12 (3/4 trit. met., 10 atk. kam.).

„Astana“: Dusanas Risticius 25 (30 naud. bal., 11/17 dvit. met., 9 atk. kam.), Aleksandras Zhigulinas 16 (2/3 trit. met.), Coty Clarke 13 (3/3 trit. met.).