K.Durantas: M.Jordanas ir dabar būtų geriausias NBA žaidėjas © „Pexels“ nuotr.

Vienas garsiausių NBA lygos žaidėjų Kevinas Durantas neliko abejingas dabar kilusioms diskusijoms apie legendinio Michaelo Jordano galimybes dabartiniame čempionate.

Anot puolėjo, jo tėvynainis pagal meistriškumą pranoktų visus pirmenybių atletus ir jam nesutrukdytų retai metami tritaškiai.

„Tuo metu Michaelas dažnai neatakuodavo iš tolimų distancijų, nes tuo metu tiesiog to nereikėjo - jis ir taip dominavo aikštėje.

Vis dėlto, kai Jordanas mesdavo, jis pasižymėdavo ir neblogu pataikymu“, - sakė K.Durantas.

Daugiausiai per sezoną Michaelas buvo atakavęs 297 iš tritaškio zonos, tuo tarpu, pavyzdžiui, Stephenas Curry - 886 kartus.

„Curry per mačą meta po 10-11 tritaškių, nes toks gynėjo žaidimo stilius - svaidyti iš toli. M.Jordano žaidimas buvo paremtas šūviais iš artimesnių nuotolių, tačiau šie krepšininkai gali rungtyniauti ir kitaip.

MJ galėjo praktiškai viską - pataikyti tritaškius, prasiveržti, kelti grėsmę iš vidutinio nuotolio. Jis galėtų prisitaikyti ir prie dabartinio žaidimo realijų.

Jordanas taptų geriausiu NBA žaidėju. Jis turėtų dar daugiau galimybių nuveikti papildomų dalykų.

Dabar krepšinis yra atletiškesnis ir intensyvesnis. Taigi, MJ galėtų dar labiau praplėsti savo galimybes“, - tikino K.Durantas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos