Karšta K. Maksvyčio pertraukėlė: „Kas čia per pasai į kojas, bl*t?“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai baigė savo pasirodymą šio sezono Eurolygoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse rezultatu 66:77 nusileido „FC Barcelona“ komandai.

Aikštės šeimininkai ypač nesėkmingai žaidė mačo pradžioje, kai per septynias minutes sugebėjo sukrapštyti vos 3 taškus ir atsiliko 3:13.

Minutės pertraukėlės paprašęs „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis bandė prikelti savo auklėtinius kovai.

„Turiu tik vieną „užsivedusį“ Ulią, bl*t. Jūsų nė vieno neturiu. Nagi, pasidarykite nuotraukų ir eikite namo, bl*t. Arba likite ir kovokite. Kas čia per pasai į kojas, bl*t?“ – emocijas liejo strategas.

„Žalgiriui“ pasisekė sugrįžti į rungtynes, tačiau ketvirtajame kėlinyje spurtavusi „Barca“ vis tiek įsirašė lemiamą pergalę.