K. Walkeris: „Celtics“ yra legendinė organizacija © AP nuotr.

Išvykus Kyrie Irvingui Bostono „Celtics“ laisvųjų agentų rinkoje sugebėjo prisivilioti Šarlotės „Hornets“ lyderį Kembą Walkerį. Su „keltais“ amerikietis pasirašė ketverių metų maksimalios vertės sutartį.

Krepšininkas apie Bostono organizaciją atsiliepė tik gražiais žodžiais.

„Čia visi vyrukai nori laimėti. Viskas tik apie tai kaip nugalėti, jų tikslas kiekvienais metais patekti į antkrintamasias. Jaučiu tą kultūrą (nugalėtojų), emociją, aplinką kiekvieną dieną. Įėjus į „Celtics“ treniruočių kompleksą gali pamatyti visas jų iškovotų trofėjų memorialines vėliavas. Arena taip pat turi iškeltas vėliavas. Tai - legendinė organizacija. Viskas, ką jie žino, tai pergalės. Iškelti aukšti reikalavimai. Bus sunku išlaikyti įtampą, bet būtent to čia ir atvykau. Noriu turėti tuos reikalavimus ir juos vykdyti aukščiausiu lygiu. Manau, kad čia turiu geras galimybes save parodyti,“ - naujomis galimybėmis džiaugiasi gynėjas.

Praėjusiais metais Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) jis sužaidė geriausią sezoną karjeroje ir pelnydavo po 25,6 taško, atlikdavo po 5,9 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo po 4,4 bei perimdavo po 1,2 kamuolio.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos