K. Pangosas – apie gyvenimą Milane ir P. Jankūno marškinėlius © FIBA.com nuotr.

Du sezonus Kauno „Žalgirio“ klubui atstovavęs Kevinas Pangosas šį penktadienį į „Žalgirio“ areną sugrįš kaip Milano „EA7 Emporio Armani“ komandos žaidėjas. Kanadietis stengsis su savo ekipa nutraukti trijų iš eilės pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Dar prieš kelionę į Kauną K.Pangosas sutiko apie būsimas rungtynes, „Žalgirį“ bei karjeros pokyčius pasikalbėti su krepšinio komentatoriumi ir laidų vedėju Ryčiu Kazlausku.

„Mėgaujuosi buvimu šiame klube, tai – puiki organizacija, kurioje dirba nuostabūs žmonės. Šeima jau įsikūrė ir priprato prie aplinkos, dukra lanko mokyklą, tad čia viskuo mėgaujuosi šiame sezone“, – kalbėjo vasarą atliktu karjeros pasirinkimu ir gyvenimu Milane patenkintas buvęs žalgirietis.

Pastarąjį kartą Kaune K.Pangosas lankėsi su Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa 2020–2021 m. sezone. Tiesa, tuo metu dėl COVID-19 apribojimų „Žalgirio“ arenoje nebuvo sirgalių. Tą kalbėdamas prisiminė ir pats žalgirietis, kuris pastarąjį Kaune rungtynėse su žiūrovais lankėsi dar 2018–2019 m. sezone, kai atstovavo „FC Barcelona“ klubui.

„Nekantrauju, kada galėsiu sugrįžti į Kauną. Ten praleidau dvejus puikius metus. Pasimatysiu su būriu gerų draugų, bus galimybė vėl su jais susitikti. Taigi išvyksime visai netrukus į Kauną. Beje, kai pastarąjį kartą žaidžiau Kaune, tribūnose negalėjo būti sirgalių. Bus labai smagu sugrįžti į tą visada puikią atmosferą“, – aiškino gynėjas.

Dabar K.Pangoso laukia ne tik pilnos tribūnos, bet ir naujas akcentas arenoje – palubėse kabantys gero įžaidėjo bičiulio Pauliaus Jankūno marškinėliai. Krepšininkas juokavo – manė, kad P.Jankūnas taip ir nebaigs karjeros.

„Jeigu atvirai, keisčiausia viso to dalis, kad Paulius pagaliau nusprendė nebežaisti krepšinio. Galvojau jis tą darys visą amžinybę. Bet labai smagu matyti, kad jis sulaukė pripažinimo ir tai niekam nėra staigmena. Jis turėjo įspūdingą karjerą ir man pasisekė, kad dvejus savo karjeros metus galėjau žaisti kartu su juo. Jis buvo puikus kapitonas ir komandos draugas. Bus smagu pamatyti jo kabančius marškinėlius palubėse. Bei tiesiog su juo pabendrauti. Laukiu pasimatymo su juo“, – tikino K.Pangosas.

Kauno „Žalgirio“ ir Milano „EA7 Emporio Armani“ rungtynės penktadienį „Žalgirio“ arenoje prasidės 19.44 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos