K. Maksvytis: „Gynybine prasme šiemet būsime žymiai agresyvesni“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio popietę grįžo iš savaitę Ispanijoje trukusios treniruočių stovyklos, kurios antroje pusėje komandai jau vadovavo darbus su rinktine užbaigęs vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis.

Specialistas dar Ispanijoje susėdo pokalbiui „Žalgiris Insider“ tinklalaidei su „Žalgiris TV“ laidų vedėju ir krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku bei aptarė naujam sezonui suburtą komandos sudėtį bei įvertino vaizdą treniruotėse.

„Smagu prisijungti prie komandos. Stebėjau keletą rungtynių iš šono, vienas – gyvai, sudalyvavau jau ir antroje treniruotėje. Vaizdas – geras, komanda trykšta energija, treneriai atliko gerą darbą paruošdami komandą. Be abejo, trūksta kelių rinktinės žaidėjų, dar viso vaizdo neturime, bet tą, ką pamačiau, man patiko. Esame pakankamai jauni, atletiški, gynybine prasme šiemet būsime žymiai agresyvesni“, – pasakojo K.Maksvytis.

Europos čempionate Lietuvos rinktinę treniravęs „Žalgirio“ vairininkas turėjo galimybę anksčiau laiko susipažinti su Ignu Brazdeikiu ir puikiai treneriui iš jaunimo rinktinių ir Klaipėdos „Neptūnu“ laikų pažįstamu Arnu Butkevičiumi.

Kalbėdamas apie A.Butkevičių, K.Maksvytis pabrėžė žaidėjo svarbą rinktinėje ir būsimą naudą „Žalgiryje“.

„Su Arnu mes išlošėme visose srityse – tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Jis – pavyzdingas žaidėjas, stabilus žaidėjas. Rinktinėje, galbūt atrodo, kad nevaidino svarbaus vaidmens, tačiau taip nėra. Jis atneša patikimumą, stabilumą, nereikalauja iš savęs papildomų derinių ir daug taškų susirenka iš savęs. Labai gerai turėti tokį žaidėją, kai nori išlaikyti balansą tarp gynybos ir puolimo“, – kalbėjo specialistas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos