J.Valančiūnas dominavo prieš N.Jokičių, bet „Grizzlies“ krito prieš „Nuggets“ © AP nuotr.

Nutrūko Jono Valančiūno atstovaujamo Memfio „Grizzlies“ klubo trijų pergalių serija. Jie namuose 114:131 (32:28, 17:44, 31:36, 34:23) nusileido Denverio „Nuggets“ ekipai.

„Grizliai“ neblogai pradėjo rungtynes, tačiau subyrėjo jau antrąjame kėlinyje pralaimėdami jį net 27 taškų skirtumu. Toks monstriškas „Nuggets“ krepšininkų kėlinys dėl mačo laimėtojo klausimų nebekėlė.

Memfio komandos gretose solidžiai rungtyniavo J.Valančiūnas. Jis per vos daugiau nei 22 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 2/3 trit.) bei atkovojo 10 kamuolių.

Lietuvio tiesioginis oponentas Nikola Jokičius per 26 minutes tepelnė 9 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 5 kamuolius.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas (5 atk. kam.) 22, Brandonas Clarke'as (5 atk. kam.) 19, Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) 16, Ja Morantas (6 rez. perd.) 13, De'Anthony Meltonas 10, ..., Marko Guduričius 2 (22 min., 1/9 met.).

„Nuggets“: Jamalas Murray'us (7/12 trit., 8 rez. perd.) 39, Paulas Millsapas (5 per. kam.) 23, Juancho Hernangomezas (4/5 trit.) 15, Jerami Grantas (5 rez. perd.) 12, Nikola Jokičius (8 rez. perd., 5 atk. kam.) ir Masonas Plumlee (7 atk. kam.) po 9.