„Juventus“ paskelbė svarbią žinutę sirgaliams © Pauliaus Žukausko nuotr.

COVID-19 infekcijai ir toliau neapleidžiant šalies teritorijos, o Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijai nustatant vis daugiau apribojimų masiniams renginiams, Utenos „Juventus“ klubas 2020/21 metų sezone veikiausiai neprekiaus pavieniais bilietais į rungtynes.

Pagal naujausius reikalavimus, į rungtynes atvykę krepšinio sirgaliai privalės dėvėti apsaugines veido kaukes, sėdėti vieno metro atstumu vienas nuo kito bei būti registruoti tam, kad įvykus užsikrėtimui būtų galima nustatyti kontaktus bei aplinkui sėdėjusius žmones.

„Šie apribojimai labai sumažina vietų arenoje skaičių, nes kas antra kėdė tampa nenaudojama. Be to, žiūrovų registravimas reiškia, jog arenos kasoje negalėtume pardavinėti bilietų, juos tektų pirkti tik internetu. Sudėjus visas šias aplinkybes artėjame prie sprendimo, jog pavienių bilietų nepardavinėsime arba jų būtų labai mažas kiekis, kas automatiškai reikštų didesnę kainą“, – kalbėjo klubo direktorius Eimantas Skersis.

Nors naujasis krepšinio sezonas startuos maždaug už mėnesio, šio metu, pritaikius apribojimus, arenoje liko tik 427 laisvos vietos.

„Iš anksto norime visų atsiprašyti, tačiau artėjantį sezoną į rungtynes nebeliks nė vieno sąrašo, taip pat nemokamai nepateks ir Utenos sporto centro auklėtiniai. Tiesiog fiziškai neturime vietų. Jei leistume visus, nebeturėtume vietų prekiauti abonementais. Planas toks, kad į rungtynes pateks tik sezono abonementų turėtojai. Suprantame, kad bus nepatenkintų, tačiau tokie metai ir visiems reikia prisitaikyti. Tikimės, kad visa ši pandemija netruks labai ilgai ir vėliau, gal net 2021/22 metų sezone vėl viskas grįš į senas vėžes“, – teigė E.Skersis.

„Juventus“ klubas planuoja visiems sezono abonementų turėtojams pagaminti ir padovanoti specialias veido kaukes su komandos simbolika, taip siekiant bent šiek tiek kompensuoti nepatogumą, jog arenoje visų rungtynių metu teks sėdėti dengiant veidą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos