„Juventus“ nepasigailėjo pasispardžiusios Kėdainių komandos © Pauliaus Žukausko nuotr.

Antrąją pergalę iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė Utenos „Juventus“ (2/1) ekipa, kuri namuose 83:76 (20:10, 20:20, 20:27, 23:19) atsilaikė prieš Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (2/2).

Uteniškiai savo taisykles primetė nuo rungtynių pradžios. Jau antrajame kėlinyje skirtumas peržengė 10 taškų ribą (21:10), o „Nevėžio-Optibet“ puolimas strigo stipriai. Nors antrasis ketvirtis kėdainiškiams buvo rezultatyvesnis – pelnyta buvo tiek pat taškų, kiek oponentų, skirtumo sumažinti tai neleido, tuo tarpu tolimi metimai buvo kaip užkeikti – tikslą pasiekė tik 1 iš 12.

Po ilgosios pertraukos Panagiotis Kalaitzakis ir Vaidas Kariniauskas padėjo surengti spurtą ir skirtumą rėžti perpus (35:40), vis tik užteko 40 sekundžių ir Mindaugas Kupšas individualia iniciatyva vėl skirtumą didino iki dešimties – 47:37. V. Kariniauskas per ketvirtį su surinko 12 taškų, tuo tarpu Martynas Gecevičius rodė savo taiklumą iš toli, tad intriga augo – 56:55.

Vis tik „Juventus“ ėmė ją malšinti, surengė sėkmingą atkarpą ir atstatė dviženklį skirtumą (70:60), kuris tapo lemiamu. Daugiau „Nevėžis-Optibet“ iššūkio nebemetė.

Nepaisant to, Žydrūnas Urbonas paskutinę mačo minutę dar pademonstravo emocijas ir užsidirbo techninę pražangą.

„Juventus“ komandoje ryškiausias buvo M. Gecevičius, pelnęs 20 taškų (4/8 trit.), atlikęs 8 perdavimus bei surinkęs 25 naudingumo balus. Tai jam – sezono rungtynės.

Ignas Vaitkus buvo dar naudingesnis – 16 taškų, 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 27 naudingumo balai. Puolėjui tai taip pat efektyviausias sezono mačas.

13 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai – J. Juciko sąskaitoje, 11 taškų surinko Mindaugas Kupšas.

Vytauto Šulskio pasirodymas buvo prasčiausias: 2 dvitaškiai iš 5, 0 tritaškių iš 4 ir -7 naudingumo balai. Bryantas Crawfordas irgi turėjo problemų – 1 iš 5 dvitaškių, 0 iš 2 tritaškių bei -2 naudingumo balai.

Kėdainių klubui 21 tašką surinko V. Kariniauskas, 15 – P. Kalaitzakis, 14 – Vaidas Čepukaitis, 12 – J. Kazakauskas.

Tolimų metimų taiklumas iki pat pabaigos liko „Nevėžio-Optibet“ problema – pataikyti buvo tik 3 iš 22.