Utenos „Juventus“ (16/6) komanda pavasarį pradėjo „Betsafe-LKL“ čempionate iškovodama ketvirtąją pergalę paeiliui.

Namuose rungtyniavę Žydrūno Urbono auklėtiniai 98:58 (22:17, 24:13, 29:16, 23:12) įspūdingai sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“ (8/14).

Įpusėjus pirmajam kėliniui, nežymų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai – 14:11. Nors per kitas penkias minutes komandos rečiau rinko taškus, priekyje vis dar buvo uteniškiai – 22:17.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui, „Juventus“ persvara greitai tapo dviženklė, o 10-asis Vytauto Šulskio taškas privertė Tomą Gaidamavičių paprašyti pasitarimo (32:19). Kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai užsidirbo ir nesportinę, ir techninę pražangas bei leido dar labiau nutolti priešininkams, kurie ilsėtis į rūbinę patraukė pirmaudami 46:30.

Antrosios pusės pradžioje Utenos ekipa turėjo jau 20-ies taškų persvarą – 50:30, o „Neptūno“ žaidime viena po kitos kartojosi klaidos puolime. Nuostabią gynybą demonstravęs Gintautas Matulis smeigė tritaškį ir skirtumas ėmė darytis nepadorus – 59:34. Nors uostamiesčio krepšininkai po pertraukėlės kiek aptirpdė savo deficitą, dar du G. Matulio tritaškiai bei Igno Vaitkaus dvitaškis perėmus kamuolį neleido priartėti – 67:39. Prieš paskutinįjį ketvirtį šeimininkų pranašumas išliko milžiniškas – 75:46.

Per likusias dešimt minučių uteniškių šventės svečiai jau nebesugadino. „Juventus“ triumfavo 98:58.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 26 (11/13 dvit., 8 atk. kam., 30 naud. bal.), Bryantas Crawfordas 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud. bal.), G. Matulis (4/6 trit., 6 atk. kam., 22 naud. bal.) ir Marius Runkauskas (18 naud. bal.) po 14, I. Vaitkus 11, V. Šulskis 10 (8 atk. kam., 18 naud. bal.).

„Neptūnas“: Džiugas Slavinskas 13, Martynas Mažeika 9 (7 atk. kam.), Darrinas Dorsey, Žygimantas Janavičius ir Matas Jogėla po 7.