„Juventus“ komandą treniruos O. Kostičius

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ klubas naujo sezono sudėtį formuoti pradėjo nuo trenerio. Artėjančiame sezone Aukštaitijos klubą treniruos Lietuvoje jau dirbęs specialistas iš Serbijos Oliveris Kostičius. 

Su penkiasdešimtmečiu strategu sudaryta vienerių metų sutartis.  

„Džiugu, kad trenerio paieškos neužtruko ir jau birželio pradžioje turime strategą, su kuriuo darbuosime artėjančiame sezone. Po ilgų pokalbių su Oliveriu susipažinome su trenerio krepšinio filosofija – ji atitiko mūsų lūkesčius, taip pat gavome gerų atsiliepimų iš buvusių jo darboviečių. Treneris parodė iniciatyvą jau dabar atvykti į Lietuvą ir kartu dėlioti artėjančio sezono komandos kontūrus, tad nieko nelaukdami pradedame darbus“, – apie naująjį komandos vairininką kalbėjo Utenos klubo direktorius Gintautas Matulis.

Praeityje O.Kostičius jau yra dirbęs Lietuvoje. 2010-2013 metais specialistas iš Serbijos ėjo Kauno „Žalgirio“ komandos asistento pareigas – buvo Aco Petrovičiaus, Iliaso Zouro, Aleksandro Trifunovičiaus ir Joano Plazos talkininku. 

Kartu su laikinosios sostinės klubu O.Kostičius triskart kėlė „Betsafe-LKL“ čempionų taurę. 

2011/2012 m. sezono pirmoje dalyje Oliveris Kostičius užėmė dukterinės žalgiriečių (Kauno „Baltai“) komandos vyr. trenerio pareigas, bet netrukus sugrįžo į „Žalgirį“.

2014 m. serbas pradėjo dirbti Miuncheno „Bayern“ klube, kur jo rolė vis augo. Vos pradėjęs dirbti klube strategas treniravo jaunimo komandą, o 2018 m. sulaukė kvietimo į pagrindinės komandos asistento poziciją. 

Po permainų „Bayern“ trenerių štabe 2020 m. Oliveris Kostičius tapo vyriausiuoju komandos treneriu bei Vokietijos klubui vadovavo 11 rungtynių Eurolygoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...