„Juventus“ gretose lieka dar vienas žaidėjas © Pauliaus Žukausko nuotr.

2020-2021 metų sezonui komandą komplektuojantis Utenos „Juventus“ klubas išsaugojo dar vieną žaidėją. Dar bent vienerius metus raudonai-baltą aprangą vilkės komandos kapitonas Marius Runkauskas.

Praėjusiame „Betsafe-LKL“ sezone M.Runkauskas vidutiniškai rungtyniavo po kiek daugiau nei 17 minučių, pelnė po 7,5 taško (54,8 proc. dvitaškių, 38,6 proc. tritaškių, 81,5 proc. baudų), atliko po 1,5 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 1,2 ir perėmė po 1,1 kamuolio bei rinko po 6 naudingumo balus.

„Marius yra mūsų kapitonas ir viskas tuo pasakyta. Jis yra komandos siela tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Su juo dirbti yra vienas malonumas, todėl esame labai laimingi, kad dar bent metus pratęsime bendradarbiavimą. Šį sezoną Mariui numatytas kiek kitoks vaidmuo, jam dažniau teks pažaisti įžaidėju, kas buvo įprasta pozicija tiek rungtyniaujant Rumunijoje, tiek Vilniaus „Ryte“.

Toks vaidmuo jam buvo numatytas ir pernai, tačiau abu legionieriai buvo tipiški įžaidėjai, todėl Mariui teko šiek tiek kitas vaidmuo. Džiaugiamės, kad Marius lieka pas mus ir tikimės, kad kartu baigsime praėjusį sezoną pradėtus darbus“, – kalbėjo „Juventus“ klubo direktorius E.Skersis.

34-erių gynėjui tai bus trečiasis sezonas vilkint „Juventus“ ekipos marškinėlius. M.Runkauskas į Uteną atvyko 2018 metų rugsėjo pabaigoje bei iki šiol spėjo sužaisti 62 rungtynes.

Be M.Runkausko sutartis su „Juventus“ klubu taip pat turi Žygimantas Skučas, Gytis Radzevičius, Ignas Vaitkus, Arnas Beručka, Gintautas Matulis, Vytautas Šulskis bei Martynas Žvirblis. Komandą ir toliau treniruos Žydrūnas Urbonas

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos