„Juventus“ fizinio pasirengimo etapą baigė vandens pramogomis © „Juventus“ nuotr.

Jubiliejiniam sezonui besiruošiantys Utenos „Juventus“ krepšininkai baigė dešimt dienų trukusį fizinio pasirengimo etapą, kuriam vadovavo fizinio rengimo treneris Mindaugas Saulevičius. Paskutiniuoju šio etapo akcentu tapo baidarių žygis, kurį komandai dovanojo Trainiškio baidarių bazė.

Rugpjūčio 16-ąją į pirmąją šios vasaros treniruotę atvykę atsinaujinusios „Juventus“ komandos nariai kartu su fizinio rengimo treneriu M.Saulevičiu ir naująja komandos kineziterapeute Loreta Zacharovaite atliko reikiamus testus, o po jų pradėjo fizinio pasirengimo ciklą.

Darbo paįvairinimui tarp treniruočių buvo surengtos su krepšiniu nesusijusios pramogos, kurių metų komandos nariai bendravo tarpusavyje bei puikiai leido laiką.

Viena iš pramogų – kompiuterinių žaidimų vakaras. Visi komandos nariai rinkosi į „Food Stop Pizza Bar“ picerijoje surengtą FIFA žaidimo turnyrą. Linksmai vakarą praleidę „Juventus“ nariai išsiaiškino ir turnyro nugalėtoją – jame lygių neturėjo ir pirmąją vietą iškovojo Gytis Radzevičius.

Toje pačioje vietojebuvo surengtas ir pokerio vakaras. Komandos žaidėjai bei treneriai sėdo prie pokerio stalo bei aiškinosi, kurio įgūdžiai kortų žaidime geriausi. Po atkaklios kovos visus varžovus eliminavo, visus žetonus susižėrė ir dar vieną pirmąją vietą iškovojo G.Radzevičius

Paskutinę fizinio pasirengimo dieną, po rytinės treniruotės, komandos nariai išsiruošė į baidarių žygį, kurį komandai dovanojo Trainiškio baidarių bazė. Per 4 valandas trukusį žygį krepšininkai įveikė 10 kilometrų maršrutą, aplankė septynias Baluošo ežero salas bei garsųjį Šuminų kaimą.

„Visi žinome, kokios varginančios ir žaidėjų nemėgstamos yra fizinio parengimo treniruotės, tad šiais metais nusprendėme tą monotoniją šiek tiek prablaškyti. Surengėme kompiuterinių žaidimų, pokerio vakarus, o paskutinę fizinio parengimo stovyklos dieną sugalvojome suorganizuoti baidarių žygį. Taip tarsi vainikavome šių dešimties dienų darbą. Dėkojame „Food Stop Pizza Bar“ picerijai už pagalbą, taip pat Trainiškio baidarių bazei, kurie padėjo suorganizuoti mūsų iškylą. Jau ketvirtadienį kibsime į darbus su kamuoliais ir pradėsime draugiškų rungtynių ciklą. Apie jas pranešime artimiausiu metu“ – fizinio pasirengimo ciklą apibendrino klubo direktorius Eimantas Skersis.

Jau rugpjūčio 29-ąją darbą treniruotėse iš fizinio parengimo trenerio M.Saulevičiaus perims Žydrūnas Urbonas ir Vidas Ginevičius, kurie pradės dėlioti taktines komandos schemas bei ruoštis artėjančioms kovoms.

Pirmąsias oficialias rungtynes „Juventus“ krepšininkai žais rugsėjo 21-ąją Klaipėdoje, kur lauks akistata su vietos „Neptūno“ klubu.

Utenos „Juventus“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos