Pastiprinimo puolėjų grandyje ieškojęs Utenos „Juventus“ klubas susitarė su NBA patirties turinčiu krepšininku. Į Uteną atvyksta 27-erių metų 201 cm ūgio amerikietis Jamelas Artisas. Su puolėju pasirašyta vienerių metų sutartis.

Pastiprinimo puolėjų grandyje ieškojęs Utenos „Juventus“ klubas susitarė su NBA patirties turinčiu krepšininku. Į Uteną atvyksta 27-erių metų 201 cm ūgio amerikietis Jamelas Artisas. Su puolėju pasirašyta vienerių metų sutartis.

2017/2018 metais J.Artisas rungtyniavo NBA lygoje, kur gynė Orlando „Magic“ klubo garbę. Puolėjas reguliariajame sezone sužaidė penkiolika rungtynių ir per beveik 19 aikštelėje praleistų minučių pelnė po 5,1 taško, atkovojo po 2,5 kamuolio bei atliko po 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

Su dvigubu kontraktu rungtyniavęs puolėjas tais pačiais metais rungtyniavo ir G lygos čempionate, kur atstovaudamas „Magic“ dukterinei ekipai buvo sunkiai sulaikomas. Per beveik 38 minutes pelnydavo po 19,5 taško, atkovodavo po 5,9 ir perimdavo po 1,3 kamuolio bei atlikdavo po 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Praėjusiame sezone amerikietis debiutavo Europoje. Paryžiaus „Metropolitans 92“ komandos marškinėlius vilkėjęs krepšininkas aukščiausioje Prancūzijos lygoje aikštelėje praleido po 25 minutes, per kurias pelnė po 13,3 taško (55 proc. dvitaškių, 33 proc. tritaškių, 78 proc. baudų), atkovojo po 4,1 kamuolio bei atliko po 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

„Nutraukus sutartį su Glenu Rice‘u tikėjomės, jog naujo žaidėjo paieška neužtruks. Visgi taip greitai, kaip norėtume, nepavyko susitarti su mus dominančiu krepšininku. Turėjome keletą variantų, tačiau vieni žaidėjai atmetė mūsų pasiūlymą, kiti neįtikino mūsų pačių. Jamelo variantą turėjome dar prieš susitariant su Rice‘u, tačiau tada mums jis buvo neįperkamas. Visgi praėjo mėnuo, situacija pasikeitė ir žaidėjas sutiko su mūsų sąlygomis. Tikimės, kad tai bus nemenkas pastiprinimas mūsų komandai, juo labiau, jog krepšininkas jau yra rungtyniavęs Europoje, kas buvo viena kertinių mūsų sąlygų“, – sakė klubo direktorius Eimantas Skersis

J.Artisas į Lietuvą atvyks bei prie komandos treniruočių prisijungs jau šią savaitę. Tikimasi, kad krepšininkas „Betsafe-LKL“ čempionate spės debiutuos jau artėjantį savaitgalį.

Rugsėjo 26-ąją Utenos „Juventus“ savų žiūrovų akivaizdoje sieks pirmosios pergalės naujajame „Betsafe-LKL“ sezone. Dvikova su Prienų „CBet“ prasidės 17 valandą.