Juozukas atskleidė, kodėl buvo lengva masažuoti legendinį krepšininką A.Sabonį

Su nugaros skausmais kovojantis Lietuvos vyrų rinktinės masažuotojas Juozas Petkevičius apsilankė prekybos ir laisvalaikio centre „Megoje“ įsikūrusiame sveikatingumo centre „VS-Fitnes“, kuriame atlikdamas reabilitaciją išbandė pirmą procedūrą – masažą. Terapijos metu neiškentęs rinktinės talismanas pasidalijo savo ilgamete patirtimi su kineziterapeute Deive Šurmaitiene.

„Kai būna didelė problema, reikia surasti skausmingą tašką. Šis skausmas pereina į koją, todėl reikia išmasažuoti, tai padeda atleisti nugarą ir nuimti žmogui skausmą“,- savo įžvalgomis dalijosi Juozukas.

Lietuvos rinktinės talismanas nepraleido progos prisiminti savo patirties dirbant su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentu Arvydu Saboniu.

„Krepšininkai yra dideli vyrai, jie turi daug paslapčių, tačiau jas pavyksta išsiaiškinti. Arvydas Sabonis yra labai ilgas, tačiau jį masažuoti lengva, nes jis moka labai gerai atsipalaiduoti“,- darbo niuansus su legendiniu Lietuvos krepšininku prisiminė Juozukas.

Jau kitos laidos metu krepšinio aistruoliai turės galimybę išvysti, kaip baseine procedūrą atlikęs Juozukas dalijosi prisiminimais apie įsimintiniausias Lietuvos vyrų rinktinės rungtynes.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos