Juodkalnijos rinktinės žvaigždė N. Vučevičius: „Patekome į labai sudėtingą grupę“ © FIBA nuotr.

Juodkalnijos rinktinės lyderis Nikola Vučevičiaus teigia, kad jų laukia tikras iššūkis šių metų pasaulio čempionate.

Juodkalnija pateko į vieną grupę su Graikija, Naująja Zelandija ir Brazilija. Orlando „Magic“ komandoje rungtyniaujantis Vučevičius įvardijo grupės favoritus ir taip pat iškėlė savo tikslus.

„Pagrindinis tikslas yra prasibrauti į atkrintamąsias ir turėti kuo įmanoma ilgesnę kelionę Kinijoje. Mes turime puikią ir talentingą žaidėjų grupę. Mūsų sudėtyje yra tik keletas žaidėjų, kurie yra vyresni nei 30-ies metų. Norime pasauliui parodyti, kad Juodkalnijos krepšinis yra labai konkurencingas“, – FIBA kalbintas sakė juodkalnietis.

Kalbėdamas apie grupę, Vučevičius teigė: „Graikija yra viena geriausių turnyro komandų. Jie turi tokius žaidėjus kaip Giannį Antetokounmpo, Calathesą ir daug kitų vyrukų. Tai yra labai talentinga ir tuo pačiu patyrusi komanda.

Brazilija taip pat yra daug patirties FIBA turnyruose turinti komanda, su kuria konkuruoti bus sudėtinga. Naujoji Zelandija visada meta iššūkį ir su ja niekada nebūna lengva žaisti.

Esame labai sudėtingoje grupėje, tačiau darysime viską, kad patektume į kitą etapą. Graikija yra pirmos pozicijos favoritė, o kova dėl antros vietos bus labai intensyvi.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos