Jubiliejinį sezoną RKL pasitinka su nauju vadovu © Pauliaus Žukausko nuotr.

Trečiadienio popietę, šalia Raseinių esančiame „Karpynės“ pramogų komplekse vyko jubiliejinio, penkioliktojo, Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono vadovų posėdis, kuriame buvo aptarti svarbiausi artėjančių pirmenybių klausimai.

Konferenciją pradėjo RKL Prezidentas Vaidas Jurgilas, kuris padėkojo komandų vadovams už jų indėlį puoselėjant krepšinį mažesniuose miesteliuose, o taip pat pristatė pagrindinius lygos rėmėjus ir naująjį vadovą.

Šiame sezone RKL turės naują generalinę rėmėją, ja tapo viena stambiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo pramonės įmonių Lietuvoje UAB „Malsena“, tad spalio pabaigoje startuosiančios pirmenybės vadinsis Malsena-RKL vardu.

Lygos Prezidentas pasidžiaugė, kad tarp rėmėjų gretų išliko lažybų bendrovė „TOPsport“ ir Lietuvos krepšinio federacija, be kurių svaraus indėlio būtų labai sudėtinga pradėti jubiliejinį sezoną.

Įžanginę kalbą V.Jurgilas baigė komandų vadovams pristatydamas naują RKL direktorių, kuriuo Vykdomojo komiteto sprendimu, tapo Vaidas Indriliūnas, pareigose pakeitęs ilgametį lygos vadovą Aleksą Makulavičių.

Naujasis lygos direktorius pristatė komandoms kito sezono viziją ir čempionato formatą. Stipriausiame, A divizione, dalyvaus 16 komandų, kurios reguliariajame sezone sužais du ratus.

Vėliau 1-4 vietas užėmusios ekipos pateks tiesiai į ketvirtfinalį, o 5-12 vietas užėmusios komandos santykius aiškinsis aštuntfinalio etape.

Tiek ketvirtfinalyje, tiek aštuntfinalyje bus žaidžiama serija iki 3 pergalių, o stipriausia RKL komanda paaiškės balandžio pradžioje vyksiančiame finalo ketverto turnyre.

Norą dalyvauti B divizione pareiškė 20 ekipos, kurios bus suskirstytos į dvi grupes po 10 ekipų. Tuomet savo grupėse komandos sužais du ratus, o trečiajame – varžysis su priešingos grupės ekipomis.

Į atkrintamąsias pateks po 8 stipriausias A ir B grupės komandas. Tiek aštuntfinalyje, tiek ketvirtfinalyje bus žaidžiama serija iki trijų pergalių, o viską kaip ir stipriausiame divizione vainikuos – finalo ketverto turnyras.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos