Jonaviškiai išvargo svarbią pergalę prieš „Pieno žvaigždes“ © lkl.lt nuotr.

Labai svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Jonavos „CBet“ (17-14) ekipa, kuri svečiuose 100:98 (14:23, 29:21, 18:20, 28:25, 11:9) po pratęsimo palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (8-24).

„Pieno žvaigždėms“ šis mačas nebekeitė nieko, kadangi jos jau užsitikrino 10 poziciją „Betsafe-LKL“. Didelė rungtynių reikšmė buvo „CBet“ klubui, kadangi tiek pat pergalių iki šiol turėjo Klaipėdos „Neptūnas“ (16-15), o vienodai dabar jų turi Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (17-14).

Beje, jonaviškiai turi tarpusavio pranašumą prieš „Neptūną“ ir neturi prieš uteniškius, tad kol kas lieka šešti ir nusileidžia uteniškiams.

Jonavos ekipos dar laukia dvi namų akistatos – su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“ ir Kauno „Žalgiriu“. Pasvališkiai sezoną užbaigs išvykos maču Panevėžyje prieš „7bet-Lietkabelį“.

Pasvališkiai uždavė gerą toną rungtynėms ir išnaudoję baudų metimus sėkmingai atsiplėšė –23:14. Evaldo Šaulio tolimas metimas antrojo kėlinio pradžioje skirtumą pirmąsyk darė dviženkliu (26:14), tiesa, Martino Laksos ir Aurimo Majausko dėka „CBet“ mažino atsilikimą – 23:29. Svečiai vis bandė priartėti labiau, tačiau sulaukdavo atsako, vis tik Jeffery Garretto tolimas šūvis įnešė daugiau optimizmo „CBet“ prieš ilgąją pertrauką – 43:44.

Po pertraukėlės kova buvo labai lygi ir Jonavos klubas buvo persvėręs rezultatą – 55:50. Vis tik „Pieno žvaigždės“ rengė spurtą 10:0 ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 60:55. Po trijų ketvirčių šeimininkai toliau pirmavo, bet tai pakeitė M.Laksos ir J.Garretto metimai – 77:72.

R.Kuksiko du tritaškiai buvo itin svarbūs pasvališkiams (78:77), tad Virginijus Šeškus buvo priverstas prašyti pertraukos. Būtent latvis toliau tempė į priekį į savo ekipą (85:83), tiesa, likus 52 sek. J.Garrettas taškais su pražanga persvėrė rezultatą – 86:85. Ekipos stojo į baudų išbandymą, o galiausiai „CBet“ brangiai kainavo J.Garretto techninė pražanga. Tiesa, po jos R.Kuksikas baudos neišnaudojo, tačiau M.Pacevičius dėjimu išplėšė pratęsimą.

Per papildomą laiką Jonavos klubas kontroliavo situaciją labiau (95:91), o R.Kuksiko metimai, kai to reikėjo, tikslo nesiekė. Artiomas Kovalovas bandė įpūsti intrigos, bet D.Bičkauskio baudos padėjo tašką.