Jonaviečių nepasigailėjęs „Žalgiris“ – toliau nenugalimas © lkl.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susitiko iki šiol pralaimėjimo skonio nejutusios ekipos.

Nenugalimojo statusą namie išsaugojo Kauno „Žalgiris“ (5-0), kuris 86:69 (27:10, 20:15, 22:20, 17:22) nepasigailėjo Jonavos „CBet“ (4-1) vyrų.

„Žalgiris“ šįkart vertėsi be kapitono Edgaro Ulanovo, kuris gavo poilsio, bei Rolando Šmito. Arnas Butkevičius žaidė 15 minučių, Keenanas Evansas – 14, Kevarriusas Hayesas – 17, Brady Manekas – 18.

Savo pranašumą kauniečiai ėmė įrodinėti nuo pat susitikimo pradžios – 21:5. Nors Tauras Jogėla bandė gaivinti „CBet“ puolimą, antrajame ketvirtyje, po eilinio tritaškio, „Žalgiris“ jau triuškino oponentus – 35:14.

Atrodė, kad ginklų jonaviečiai neberas. Legionieriai realizavo kelias atakas, tačiau atsaką vis turėjo ir šeimininkai, pasižymėti progą turėjo ir 21-erių Nedas Montvila. Po dviejų kėlinių kauniečiai jautėsi ramiai (47:25), gerą ritmą jie išsaugojo ir vėliau.

Skirtumas augo (60:37), „Žalgiris“ pernelyg neatsipalaidavo ir nesuteikė daug šansų „CBet“ pagerinti situaciją.

Geriausią sezono mačą žaidė Laurynas Birutis, kuris per 23 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei rinko 24 naudingumo balus.

Tai darė ir Nazas Mitrou-Longas, kuris per 23 minutes įmetė 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 perdavimus bei rinko 16 naudingumo balų.

Jaunasis N.Montvila savo antrosiose „Betsafe-LKL“ rungtynėse žaidė 11 minučių ir pelnė 3 taškus.

„Geros rungtynės, komanda gerai sureagavo, nebuvo kaip praeitose rungtynėse, kuomet buvome pasyvūs pradžiose, nesusikaupę, pavyko geru tempu bei kontaktu būti kovoje. Pailsinome ir du lyderius. Šiandien buvome stipresni“, – džiaugėsi Kazys Maksvytis.

„Labai blogai pradėjome rungtynes, mus išmušdavo iš derinių. Kaip čia jau vaikšto po Lietuvą frazė: jei ne du kėliniai, gal kitus du buvome geresni mes“, – Mariaus Kiltinavičiaus frazę juokais adaptavo bei kartojo Virginijus Šeškus.

„Žalgiris“: Nazas Mitrou-Longas 18, Laurynas Birutis 16 (11 atk. kam.), Brady Manekas ir Lukas Lekavičius – po 9, Dovydas Giedraitis 8, Danielius Lavrinovičius 7 (6 atk. kam.).

„CBet“: Michaelas Lewisas 16, Tauras Jogėla 13, Strahinja Mičovičius 11 (7 atk. kam.), Aleksandaras Marelja 9, Michaelas Hughesas 8 (5 rez. perd.).