Jei G. Antetokounmpo nuspręs tapti laisvuoju agentu, jo žvilgsnis nukryps į vieną ekipą

Jei G. Antetokounmpo nuspręs tapti laisvuoju agentu, jo žvilgsnis nukryps į vieną ekipą 0 0 2020-05-18 17:32 © AFP nuotr.

Oklendo „Golden State Warriors“ ekipa turi gerus šansus ateityje sumedžioti savo trokštamą laimikį - Giannį Antetokounmpo.

Kaip rašo „The Athletic“ žurnalistas Anthony Slateris, graikų talentas dar ilgai svarstys, ar jam verta pratęsti kitąmet besibaigiančią sutartį su Milvokio „Bucks“ klubu.

Jei 25-erių graiko atsakymas būtų neigiamas, tuomet jam nekiltų didesnių dvejonių į kurį klubą persikelti.

Teigiama, kad praėjusio sezono lygos MVP suraitytų parašą ant kontrakto su GSW komanda, nes vertina šio klubo pajėgumą ir ypač gerbia jos lyderį Stepheną Curry.

2021-aisiais minėtam snaiperiui sukaktų 33-eji ir jis galėtų dar bent kelerius metus demonstruoti aukščiausio lygio krepšinį.

S. Curry bendražygiams Klay'ui Thompsonui ir Draymondui Greenui būtų po 31-erius metus ir, anot spaudos, tai suteiktų šansų G. Antetokounmpo su „kariais“ karaliauti NBA lygoje.

A. Slateris taip pat primena, kad kovo mėnesį surengtoje „Instagram“ transliacijoje graikas, paprašytas paminėti savo mėgstamiausią lygos žaidėją, net du kartus ištarė būtent S. Curry pavardę.

0 0

Komentarai (0)