J.Carrollo tritaškis išgelbėjo „Real“ kovoje su „Maccabi“ © realmadrid.com nuotr.

Sudėtingą pergalę naujojo Eurolygos sezono antrojo turo rungtynėse pasiekė Madrido „Real“ (2/0) ekipa. Toliau be pralaimėjimų žengiantys Pablo Laso auklėtiniai namuose paskutinėmis sekundėmis 86:85 (22:22, 28:22, 15:21, 21:20) susitvarkė su Tel Avivo „Maccabi“ (0/2) krepšininkais.

Iki rungtynių pabaigos likus 27 sekundėms rungtynių rezultatas dar buvo lygus, tačiau po Ioannio Sfairopoulos minutės pertraukėlės Scottie Wilbekino rezultatyvus prasiveržimas išvedė „Maccabi“ į priekį.

Visgi per likusią 10 sekundžių atkarpą „Real“ sugebėjo atimti Tel Avivo komandos beveik kišenėje turėtą pergalę, kai lemiamą tritaškį pataikęs Jaycee Carrollas persvėrė rezultatą – 85:83.

Laimėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo dvigubą dviženklį užfiksavęs Jordanas Mickey, kuris per beveik 21 žaidimo minutę įmetė 16 taškų (4/5 dvitaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 11 kamuolių, išprovokavo 6 varžovų pražangas, atliko rezultatyvų perdavimą bei savo pasirodymą vainikavo surinkdamas 30 naudingumo balų.

„Maccabi“ klubo neišgelbėjo 22 taškus (3/6 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 4/4 baudos) pelnęs, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 3 ir atkovojęs 2 kamuolius Scottie Wilbekinas. Izraelio klubo gynėjas tokį pasirodymą surengė per 28 minutes.

„Real“: Jordanas Mickey (11 atk. kam.) 16 tšk., Jaycee Carrollas 14 tšk., Anthony Randolphas 11 tšk., Facundo Campazzo (4 rez. perd.) 10 tšk., Gabrielis Deckas 8 tšk.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas (4 rez. perd., 27 naud.) 22 tšk., Johnas Dibartolomeo ir Elijahas Bryantas po 15 tšk., Nate'as Woltersas ir Jake'as Cohenas po 7 tšk.