Janningo metimas nulėmė rungtynių baigtį prieš ALBA © „Pexels“ nuotr.

Fantastišką pergalę savų žiūrovų akivaizdoje pasiekė Vitorijos „Baskonia“ (12-16).

Duško Ivanovičiaus treniruojama ekipa namuose 73:72 (15:15, 14:24, 19:20, 25:13) nugalėjo Berlyno ALBA (9-19) ir pasiekė trečią pergalę iš eilės stipriausiame senojo žemyno turnyre.

Rungtynių didvyriu tapo Mattas Janningas, kurio tolimas metimas paskutinėmis sekundėmis atnešė pergalę Ispanams.

Be Roko Giedraičio rungtyniavusi ALBA patyrė jau trečią nesėkmę iš eilės.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo Tornike Shengelia, kuris per 34 minutes pelnė 24 taškus (11/4 trit., 8/13 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Marcusas Erikssonas, kuris per 34 žaidimo minutes perlnė 16 taškų (4/8 trit., 2/4 dvit.).

Nors po trijų kėlinių šeimininkai atsilikinėjo 11 taškų, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje surengė nepaprastą spurtą ir išlygino rezultatą, o nuo tos akimirkos rungtynės vyko taškas į tašką.

Baskonia“: Tornike Šengelija 24, Semajus Christonas 14, Ilimane Diopas 11, Mattas Janningas 10.

ALBA: Marcusas Erikssonas 16, Nielsas Giffey 14, Luke'as Sikma 9, Jonas Mattissecas 8.