J. Zdovcas: „Negaliu įlįsti į žaidėjų galvas“

Kaune šeimininkais pasijutę Vilniaus „Ryto“ (7-1) krepšininkai pasirūpino tuo, kad „Žalgirio“ (8-1) krizė tęstųsi. Eurolygoje kelio į pergales nerandantys Lietuvos čempionai „Betsafe-LKL“ rungtynėse buvo triuškinami 22:46, ir nors ketvirtajame kėlinyje bandyta kurti stebuklą, galiausiai nacionaliniame čempionate teko susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu.

Antrajame kėlinyje dominavęs ir tik paskutinėmis rungtynių minutėmis rungtynių kontrolę iš rankų paleidęs „Rytas“ svečiuose žalgiriečius nugalėjo 84:75.

„Pavykusios rungtynės. Kontroliavome žaidimą visų rungtynių metu, bet kiek per anksti patikėjome pergale. Ją visos komandos vardu skirsiu mūsų sirgaliams.

Jų šiandien Kaune buvo labai daug. Pergalę skirsiu ir visam Vilniaus miestui, jam tai svarbu“, – sakė G. Žibėnas.

„Negaliu įlįsti į žaidėjų galvas. Tai derbis. Visada lengva rasti pasiteisinimų. Kad ir kaip kas bebūtų, mes pralaimėjome. Žaidėjai stengėsi. „Žalgiris“ turi laimėti visas rungtynes.

Jei ne laimėti, tai bent kautis jose visose. Tai nėra tikras „Žalgirio“ veidas. „Žalgiris“ yra kitoks ir turi būti kitoks“, – apgailestavo J. Zdovcas.