J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį, tačiau krito Hjustone © AP nuotr.

Memfio Grizzlies“ (28-30) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Išvykos rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujama ekipa 112:140 (17:35, 30:38, 41:38, 24:29) nusileido Hjustono „Rockets“ (38-20) ekipai.

Jonas Valančiūnas puikiai išnaudojo žaidimo laiką ir surinko jau 27-ą dvigubą dublį šiame sezone bei per 23 aikštėje praleistas minutes surinko 16 taškų ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

Rockets“ nuo varžovų atsiplešė dar pirmajame kėlinyje, kur susikrovė net 18 taškų pranašumą, o antrajame pridėjo dar 8 ir pergalės iš rankų taip it nepaleido.

Nugalėtojus į pergalę tradiciškai vedė R. Westbrooko ir J. Hardeno duetas.

Russellas Westbrookas nugalėtojams per 34 žaidimo minutes pelnė 33 taškųs, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

J. Hardenas per 28 minutes pelnė 30 taškų (7/12 trit., 2/4 dvit., 5/6 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Rockets“: Russellas Westbrookas 33, Jamesas Hardenas 30, Austinas Riversas 23, Jeffas Greenas, Benas McLemore'as 11, P.J. Tuckeris 11, Robertas Covingtonas 10.

Grizzlies“: Dillonas Brooksas 22, Jonas Valančiūnas 16 , Ja Morantas 12Gorgui Diengas 10.