J. Valančiūnas: „Smagu, kad po pertraukos įvykdėme planą ir laimėjome“ © krepsinionamai.lt nuotr.

Su klimatizacijos ir laiko problemomis Pietų Korėjoje susidūrusi Lietuvos rinktinė pergalingai pradėjo paskutinįjį pasiruošimo pasaulio čempionatui ciklą.

Lietuvą į triuškinančią pergalę vedė Jonas Valančiūnas, į savo sąskaitą įsirašęs 20 taškų.

„Sunkios rungtynės, ypač jų pradžia. Aišku, laikas nebuvo parankus, tačiau negalime ieškoti kažkokių pasiteisinimų. Antroje mačo pusėje buvo geriau – padarėme užduotis, kurias buvome suplanavę įvykdyti ir laimėjome varžybas.

Antroje pusėje kažkiek atsirišo krepšys, atsirado daugiau laisvų metimų, sukrito ir įgavome didesnį persvarą“, – iškart po rungtynių sakė JV.

„Iš varžovų pusės buvo ganėtinai aštrus ir kibus žaidimas. Treneris norėjo mus šiek tiek pasaugoti, nes visgi važiuojame į pasaulio čempionatą, o čia tik draugiškos rungtynės.

J. Valančiūnas taip pat liko patenkintas Pietų Korėjos sirgaliais: „Iš tikrųjų žaisti buvo faina, įvairiaspalvė publika – palaikė tiek savo krepšininkus, tiek mus.“

Paklaustas apie dabartinę situaciją komandoje, aukštaūgis pridūrė: „Po paskutinių rungtynių stengėmės pataisyti gynybą, kalbėjimą tarpusavyje, judėjimą aikštėje ir pagalbą vienas kitam. Taip pat „šlifavome“ derinius, dar tikrai ruošiamės, nes nesame pasirengę visu 100 procentų.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos