J. Valančiūnas "Raptors" trenerį džiugina žaidimu, o žurnalistus - sąmojais
Jonas Valančiūnas, regis, prisijaukina pašėlusį NBA ritmą ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Penktadienio vakarą 20-metis lietuvis sulaukė liaupsių dėl naudingo žaidimo antrosiose ikisezoninėse rungtynėse, kuriose jis pelnė 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, o po jų dar ir linksmai bendravo su Toronto žiniasklaida.

"J. Valančiūnas ryškiai švietė šiame mače, o tai yra geras ženklas komandai, kuriai jaunasis centras iš Lietuvos yra labai svarbi ateities dalis", - pastebi "Canadian Press".

Lietuviui plojo ir "Air Canada Centre" tribūnas užpildę aistruolių, kurių šį kartą susirinko 10 tūkstančių.

Lygos debiutantas kietai ir drąsiai grūmėsi su fiziškai stipriais "Pistons" komandos aukštaūgiai ir jiems nenusileido. Atvirkščiai - dažnai juos pranokdavo savo vikrumu ir išradingumu. Jau pirmajame kėlinyje jis pademonstravo, kad neketina drebinti kinkų prie labiau patyrusius ir galingesnius žaidėjus - sumaniai juos suklaidino, pelnė taškus ir privertė varžovą prasižengti.

Likus 48 sekundėms iki mačo pabaigos J.Valančiūnas vikriai įsiveržė į baudos aikštelę ir puskabliu pelnė svarbius taškus komandai. Kai žurnalistai po mačo juokais paklausė, ar jis neseniai ištobulino šį judesį, J.Valančiūnas taip pat atsakė sąmoju: "Taip, šįryt".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos