J. Valančiūnas prieš dvikovą su Senegalu: „Jie mėto tritaškius kaip išprotėję“ © krepsinionamai.lt nuotr.

Lietuvos rinktinė penktadienį Kinijoje surengė antrąją treniruotę. Dainiaus Adomaičio treniruojama komanda dėlioja paskutinius taškus prieš sekmadienį įvyksiančią dvikovą su Senegalu.

Po treniruotės su žiniasklaida bendravęs Jonas Valančiūnas papasakojo apie pirmąsias dienas Kinijoje ir artėjančią dvikovą.


– Jonai, kaip įsikūrėte Kinijoje?

– Viskas super, įsikūrėme gerai. Viskas pagal planą kol kas.

– Kaip su aklimatizacija?

– Turime panašų klimatą, kaip ir Pietų Korėjoje. Tas laikas sugrįžo į vietas, jau pagaliau miegame naktimis. Viskas gerai, kūnai taip pat pasiruošę.

– Ar galime sakyti, kad Pietų Korėjoje smuktelėjo žaidimas?

– Buvo ir gerų, ir blogų momentų. Visos varžybos negali būti šimtu procentų vienodos. Buvo tikrai labai gerų momentų, bet buvo ir dalykų, kurių norėjome išvengti. 

– Ką koregavote po turnyro Pietų Korėjoje?

– Gynybą. Ją reikia koreguoti prieš kiekvieną varžovą, žiūrime jų žaidimą, kaip jie atakuoja ir kur yra jų pagrindinės stiprybės. 

– Ką galėtumėte pasakyti apie Senegalo rinktinę?

– Atletiška, nenuspėjama ir tikrai verta dėmesio komanda. Negalime leisti daryti tai, ko nori jie, nes tuomet tikrai bus daug problemų. Sakyčiau, kad tai yra ganėtinai pajėgi komanda.

– Grupėje kalbama apie Lietuvą, Australiją ir Kanadą. Ko gero, nuvertinti Senegalo nereikėtų?

– Tikrai ne. Nuvertinti tokią komandą būtų didžiausia mūsų klaida. Turime ruoštis rungtynėms, nes nusimato tikrai atkakli kova. Vien ką pasako jų pasiruošimo ciklas – pradėjo gana įvairai, o užbaigė labai aukštai. 

– Ar rungtynės su Angola padėjo pasiruošti šiai dvikovai?

– Nežinau, visos rungtynės padeda pasiruošti. Bandome pritaikyti tai, ko norime savo žaidime. Pasiruošime nesižvalgome į varžovus, koncentruojamės į savo žaidimą tiek gynyboje, tiek puolime.

– Ar pagrindinė Senegalo jėga yra Maurice'as Ndouras?

– Kaip ir sakiau, labai sunku nuspėti. Taip, jis yra pagrindinis jų žaidėjas, tačiau ši komanda taip pat mėto tritaškius kaip išprotėjusi. Reikia gerbti visus žaidėjus, nes tie patys aukštaūgiai meta iš toli ir vidutinio nuotolio. Bus reikalų su visais.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos