J. Valančiūnas peršamas į „Lakers“: išloštų abi komandos? © AFP nuotr.

Puikiai šį sezoną Naujojo Orleano „Pelicans“ komandos gretose žaidžiantis vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas yra vertesnis geresnės NBA komandos.

Kaip rašo portalas „Fadeawayworld“, 29–erių 211 cm lietuvis itin tiktų ambicingai Los Andželo „Lakers“ ekipai.

Teigiama, kad LeBrono Jameso komanda turėtų atsisveikinti su Russellu Westbrooku, už kurį gautų ne tik J. Valančiūną, bet ir gynėjus Tomašą Satoransky bei Devonte Grahamą.

„Lietuvio pasirodymai nėra tinkamai įvertinami. Šiuo metu jis per mačą pelno po 18,5 taško ir atkovoja po 12,3 kamuolio, iš toli atakuodamas 46 procentais.

J. Valančiūnas pasitiki savo jėgomis, kai reikia atakuoti laisvam, o žaisdamas vidurio puolėjo pozicijoje jis sudarytų tandemą su kitu aukštaūgiu Anthony Davisu, kuris labiau mėgsta žaisti sunkioju krašto puolėju“, – rašoma portale.

„Nors nė vienas iš šių trijų „Pelicans“ krepšininkų nėra individualiai geresnis už R. Westbrooką, tačiau „Lakers“ gautų TOP 10 priklausantį vidurio puolėją, pajėgų įžaidėją ir atsarginį krepšininką, kuris duotų naudos.

Tuo tarpu R. Westbrookas „Pelicans“ komandoje galėtų sufomuoti didįjį trejetą su Brandonu Ingramu ir Zionu Williamsonu“, – atlikti mainus skatina svetainė.

Straipsnio įvertinimas: 9 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos