J. Valančiūnas apie olimpinę atranką: „Jeigu būsiu gyvas, manęs tikrai sulauksite“ © FIBA nuotr.

Lietuvos rinktinės žygis pasaulio čempionate baigėsi šį pirmadienį – paskutinį kartą prie atsarginių suolo buvęs Dainius Adomaitis atvedė komandą į gana nesudėtingą pergalę prieš Dominikos Respubliką.

Po rungtynių su žiniasklaida bendravęs Jonas Valančiūnas pasidžiaugė, kad komanda sugebėjo finišuoti turnyre aukštai iškelta galva ir pažadėjo kitą vasarą pasirodyti, kai mūsiškiai kovos dėl bilieto į olimpines žaidynes.


– Ką galite pasakyti apie šias rungtynes?

 – Šitas mačas daug ko nelėmė, bet tai buvo rungtynės dėl fanų. Ne to visi norėjome, tai bent kažkiek. Atsiprašant, negalėjome pasišikti ir net šias rungtynes pralaimėti. Mačas buvo fanams ir šiek tiek dėl garbės.

– Kaip vertinate visą čempionatą?

– Tikrai baigėsi ne taip, kaip tikėjomės. Nesinori vėl sukti laiko, daug apie tai pasakyta. Vienu žodžiu, tikėjomės ne to.

– Ar jus nustebino Dainiaus Adomaičio sprendimas trauktis iš vyr. trenerio pareigų?

– Gaila, nustebino. Visgi padaryta, kas padaryta ir reikia žiūrėti į priekį.

– Kalbant vien apie žaidimą, ar likote patenkinti?

– Žaidėme tikrai momentais žiauriai gerai. Prieš tuos pačius australus ir prancūzus buvo atkarpų, kai žaidėme tikrai nuostabų krepšinį. Galbūt kažkur nedadirbome, gal klaidelės lėmė, kad taip gavosi. Viskas atsitiko ne taip, kaip norėjome, bet žaidimas nebuvo pats blogiausias dalykas.

– Kokį kaip trenerį atsiminsite Dainių Adomaitį?

– Geras treneris, užvedantis žaidėjus, žinantis, kaip dirbti su komanda. Nėra tikrai lengva dirbti rinktinėje – žaidėjai atvažiuoja iš visur ir kartais ne viskas limpa. Žmogus tikrai stengėsi, dirbo, nemiegojo, bandė suburti visus. Padėka jam.

– Birželį laukia olimpinė atranka. Ar galime tikėtis jūsų rinktinėje?

– Jeigu būsiu gyvas, tikrai sulauksite.

– Ar renkant naują trenerį, bus atsižvelgta į žaidėjų nuomonę?

– Aš manau, kad taip ir bus, nes vis tiek visi atvažiuojame, ne pirmą vasarą. Tai yra visų mūsų, ne vieno ar kito žmogaus. Tai būtų teisingiausia.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos